Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a lányomnak?

Mit vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés
14 éves lesz hamarosan, sminket csak alapozót és szájfényt használ, azt pedig meg szokta venni magának (gyűjtögeti a szülinapi, névnapi pénzeket). Kézilabdázik, ahhoz kap egy labdát (4000ft) és egy könyvet (2000 ft) így marad még körülbelül 3-4E marad valami ajándékra (ruhát nagyszülőktől kap). Olvasni szeret, rajzolni nem nagyon, általában sorozatokat néz (amiket megkeres a neten, letölt magának) , kézilabdázik vagy a barátaival van. És még annyi, hogy emellett az öccsének is kéne valami, kb 5000 Ft értékben. Olvasni (sajnos) nem szeret, ruhát szintén nagyszülőktől kap, focizik, de ahhoz megvan mindene. Mindkettejüknek valami hasznosat szeretnék. Tudom, hogy sokat kérek, de előre köszönöm a segítséget:)

2014. nov. 3. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és persze karácsonyra:D
2014. nov. 3. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem Anyukámban, hogy megajándékoz néha olyan dolgokkal, amiket én nem ismerek, nem használtam még eddig, azaz rávezet valami új dologra, amivel "sikeresebb" lehetek. Nem sajnálja rám ilyenkor a pénzt, és olyat is megvesz amit én nem mernék magamnak, mert drága. Mondok egy példát vett nekem egy baromi drága tusfürdő, testápoló, testradír összeállítást, nagyon szorítottam a fogam, hogy ilyen gyorsan elfogyó drága dolgot vett nekem, viszont első használat után olyan finom illatom volt, hogy tusolás után csak ültem az ágyban és szagolgattam magam.

Mondjuk ezt te inkább akkor kezdd el, ha már 18 felett van, mert még kicsi ehhez.

Én minek örülnék: sütőforma, receptkönyv, ékszer, takaró, ágynemű. Vegyél neki valami szakkönyvet, amiről még nem tudja, hogy érdekli: orvosi, mérnöki, mittomén. Ó vagy a fehérnemű is jó dolog, az enyéimnek a felét Anyukámtól kaptam.

2014. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az a baj, hogy karácsony után költözünk, így nem tudok sokat költeni. Lehet, hogy kap ezek mellé még egy könyvet, meg valami tusfürdő+sampon csomagot.
2014. nov. 3. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg parfümöt? Vagy ha megtudod a sorozatokból a kedvenc szereplőit, csináltathatsz bögrét (párnahuzatot,puzzlet etc.) amin az ő képük, vagy a kedvenc sorozatának logója van :D Azt hiszem hogy népszerűbb sorozatok (pl. Vámpírnaplók) szereplőiről egész nagy posztereket lehet kapni az ikeában. Ha szeret zenét hallgatni, egy aranyos fülhallgatót is adhatsz neki . [link]

Hirtelen ennyi jutott eszembe.Sajnos fiú ügyben nem tudok segíteni :) 17/L

2014. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!