Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a családomnak...

Mit vegyek a családomnak karácsonyra? (többi lent )

Figyelt kérdés

tudom még sok idő van karácsonyig :) :)

tudnátok egy pár tippet adni ? légyszíves normális válaszokat adjatok :) kb: 10000-15000 ft-om van rá :)


családomról :

anyukám :szereti a növényeket,szokott varrni,

apukám : kézilabda edző, van egy kézilabda csapata ,szeret főzni ,


egyik fiú tesóm (19 éves) : kézilabdázik 17-es a mezszáma, szereti a filmeket, jól ért a számitógéphez , segitőkész , szeret számitógépezni

szereti a ruhákat ,


másik fiú tesóm (22éves): kézilabdázik ő is ( 77-es a mezszáma ), szereti a filmeket,segitőkész , szeret számitógépezni, szereti a ruhákat, ( lehet ez annyira nem fontos de jó matekos):)


lánytesóm 13 éves(ikertesóm):kézilabdázik ,szereti a loom bands gumit (amiböl karkötőt lehet csinálni , szereti a táskákat de nem táskabolond), nyakláncokat ékszereket meg stb.. hát ilyen lányos cuccokat ( sminkelni csak esetleg akkor ha olyan alkalom van de amúgy nem ,


egyik fiú tesóm barátnője (20 éves ) :kézilabdázik ő is,szokta sminkelni magát, szereti a karkötőket és a nyakláncokat,szereti a csokikat , plüssmacikat, szokta festeni a körmét..


másik fiú tesóm barátnője (19): ő régen kézilabdázott (de most már nem) , ő is szokta sminkelni magát , szereti ő is a filmeket , szereti a nyakláncokat meg a karkötőket , fülbevalókat is...... , csokikat is szereti , plüssmacikat

szokta festeni a körmét



2014. nov. 11. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:

anyumról ( még ) 1-2 mondat meg apukámról : ők is szeretik a filmeket ( nem mindennap néznek :) , mind a ketten szoktak gépezni .

anyukám : szereti a nyakláncokat , szereti a táskákat :), szokta magát sminkelni ..., szereti a magassarkúkat :)

apukám : szeret kertészkedni , szereti a baseball sapkákat, szereti a sportcipőket , ( régebben ő is kézilabdázott ) ... ,

2014. nov. 11. 10:59
 2/6 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:

Anyukádnak: Virágot,vagy valami tartósabb növényt vegyél szerintem...

Apukádnak: nem tudom.... ebbe nem tudok segíteni...

A fiú tesóidnak: számítógépes játékok, valami jó kis filmet, vagy valami ruhát... pl...póló,pulcsi,vagy sapka..

az ikertesódnak : gumi (amiből karkötőt lehet csinálni) egy kicsi oldaltáska,vagy fülbevaló,nyaklánc...stb...körömlakk...

a fiú tesóidnak a barátnőinek: szemfesték/vagy spirál, körömlakk, csokit,plüssállatot..vagy nem tudom...filmet...stb... ezek közül valami.. .. bár elég részletesen leírtad a dolgokat! szerintem amiket felsoroltál abból válassz ki egyet kettőt... és azok jók is lesznek! :) ;) (én 12 éves lány vagyok!) remélem tudtam valamennyit segíteni ;)

2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem venni kéne, hanem csinálni. Kreatív boltban nézz körül, lehet kapni kis dobozkákat, üvegeket, amiket ki lehet szépen dekorálni.


Vagy még az is megoldás lehet, hogy az ikertesóddal összefogtok, és együtt kerestek ajándékot mindenkinek, és akkor külön csak az ikertesódnak kell venni.

2014. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok segítséget :)
2014. nov. 12. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha - függetlenül attól, ki mit szeret legjobban - mindenkinek egységesen vennél egy-egy, az ízlésüknek megfelelő dvd-t, zenéset. Vagy valamilyen könyvet, az érdeklődésüknek megfelelően. A könyv a leghasznosabb ajándék. Annak a tesódnak, akinek van a 19 éves barátnője, vehetnél egy szerelmes vers gyűjteményes kis könyvet, és a többieknek is valamilyen könyvet, attól függ, a kézilabdázáson kívül milyen terület érdekli még őket.
2014. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek irom : nem is rossz ötlet :) köszönö szépen neked is a segitséget :)
2014. nov. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!