Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok.Ruhára nincs szükségem.Van telefon,mp4,tablet,laptopom.

2014. nov. 15. 10:16
 1/4 szandi1993 válasza:
műfaszt
2014. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 smileyworld válasza:
bizsu hajvasalo hajgondorito (amelyik tetszik)
2014. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És nincs semmi hobbid csak nyomod a multimédiás eszközöket?

Ha tényleg nincs,keress magadnak egy új hobbit, mi érdekel, mivel foglalkoznál szívesen a szabadidődbe!


Olvashatsz, Puzzle-ozhatsz, sőt 11 évesen biztos készítenél te magad ékszereket, amiket hordasz! vagy rosszul gondolom? Ha elég ügyes és kreatív vagy akár pénzt is kereshetsz belőle! ;)

Egy biztos, pénzt ne. én mindig jobban örültem ha kaptam valami meglepetést, vagy kértem valamit.

Ha pénzt kaptam akkor azt szép lassan elszórtam és februárba mikor elfogyott a karácsonyra kapott pénz olyan volt mintha nem is kaptam volna semmit.

21F

2014. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Amit szeretnél... Ha nem szeretnél semmit/ nem tudod mit kérj akkor nincs is szükséged semmire nemde?
2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!