Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 12...

Mit kérjek karácsonyra? 12 éves fiú vagyok és pénzt meg túl drága ajándékot nem kaphatok.

Figyelt kérdés

Nem vagyunk gazdagok.De nem is vagyunk szegények.És nem lehet túl drága az ajándék mert van még 2 lánytesóm és nekik is kell ajándék és még a kaja is karácsonyra meg a süt is.Úgyhogy lécci normális ötleteket adjatok!

Szeretek gépezni.Vicces vagyok.Szeretek jó könyveket olvasni.És ilyen érdekes dolgok érdekelnek.pl:rakéta,fegyver..stb.Lécci segítsetek!!!



#Karácsonyi ajándék 12 éves fiúnak
2014. nov. 12. 18:07
 1/6 anonim válasza:
83%

kérj pl egy konyvet vagy egy focilabdat:)

vagy nem tudom mihez ,,vonzodsz,,

2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gugolyabence válasza:
38%
HELYESÍRÁS-ELLENŐRZŐT!!! (gondolok itt a ˇlécciˇ-re. (borzalmas volt leírni!!))
2014. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy PC játék, könyvutalvány, vagy kiválasztod azt a könyvet amit szeretnél. Jobb ötletem nincs :D
2014. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Pl egy műanyag golyós pisztolyt, az nem is olyan drága mulatság és még minőségi is....
2014. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%
Ha szereted a videojátékokat akkor vegyél PS2-t! Olcsó (kb.10000 ft), és ez az egyik legjobb konzol!
2014. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Egy AK-47-est.
2014. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!