Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek vagy készítsek a...

Mit vegyek vagy készítsek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Bár még van 4-5 hét karácsonyig, de minden évben az utolsó pár napban jutott eszembe és gyakorlatilag semmi értelmeset nem tudtam nekik adni. Most kicsit előre terveznék, anyukámnak gondoltam egy szakács könyvet vagy telefontartót, apukámnak viszont nincs ötletem mit vegyek. Szereti a sportokat, a természetet, meg a jó italokat is :) Viszont nincs nagy keretem, max pár ezer Ft, szóval nehéz is bármit venni ami jó és viszonylag nem drága. Vannak ötleteitek?

17/F



2014. nov. 16. 13:01
 1/2 anonim válasza:
Eg családi fényképkeret. Kika-Ikeában lehet kapni olyan kereteket, ahová több képet is lehet tenni. Szerintem nagyon szép ajándék. Tegyél bele jól sikerült képeket, ahol együtt vagytok
2014. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én apának szülinapra/karácsonyra általában valamilyen vicces pólót veszek :D eddig még mindig eltaláltam és hordja is őket

new yorkerben nézz körül leárazáskor és 1500-2000ből meg is van :)

16L

2014. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!