Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem erről szól, meg minden, de már nagyon utálom, hogy anyu és apu 2x-3x megkérdi naponta.

Amúgy nincs nagyon szükségem semmire. A Tablet-tet ajánlotta fel először apu, s ezért eléggé elgondolkoztam rajta. De amúgy hétköznap 5-ig van 3 gépen itthon. 5 után 2, de csak akkor, ha tesómék nincsenek itthon. Mondjuk, amikor hazajönnek, akkor hozzák a Laptopjukat, ezért lehet ha akkor is 2-őt használhatok. Telefon sem kell igazán, igaz elég béna, de akkor se akarnám. Babázni meg ilyeneket nem szeretnék, mert már nem játszok velük. Könyveim vannak, mert 1-2 hónapja rendeltem magamnak egy párat. Ruhákra sincs szükségem. (én már megvettem nekik amit akartam.)


amúgy 13/l


2014. nov. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó olvasni, hogy még van ilyen fiatal :) Esetleg, játék kategóriában kvízjáték, vagy Puzzle?

Írtad, hogy vannak könyveid... Esetleg valami olyan könyv, amit a tanuláshoz is tudsz használni? Tudod már, minek akarsz tanulni? Esetleg ahhoz könyv? Vagy valami élmény belépő? Kirándulás?

2014. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sztrecskó ***** válasza:
Smink, ékszer...
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kérd meg őket, hogy a pénzt, amit neked szánnak, ajándékozzák egy hajléktalannak!
2014. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es: Nem igazán értem, mit értesz az első mondatod alatt (bocsi), hmm, ez még nem fordult meg a fejemben, köszi :)


2-es: Csak 1x hordtam sminket, valami nagy esemény volt. Nagyon utáltam, szóval nem az én stílusom.


3-as: nem tennék meg, mert volt egy rossz tapasztalatunk, és ezért nem igazán mernek még egyszer adakozni.

2014. nov. 21. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Arra céloztam, hogy a korodbeli fiataloknak sajnos már csak a tablet, iphone, legújabb telefon ,stb számít ajándéknak. ( tisztelet a kivételnek). És neked nincs igazán szükséged ilyesmire. Valamint arra is céloztam, hogy rengeteg ilyen kérdést olvasok, de szinte mindenki azt mondja, hogy könyvet nem kérnek. Erre TE rendeltél magadnak. Ez meglepő. Jó értelemben :)
2014. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A könyvek más esetek. Ott úgy van, hogy én hónapokig várok és amikor végre kigyűl annyi pénz a zsebpénzemből, akkor szólok anyuéknak, és így kapok egy + könyvet is :) ők megrendelik és én ki is olvasom. Csak egyszer megpróbálták az E-book-ot, és azt hitték azt fogom szeretni, mert a sokadik könyv után már ők se rendelik szívesen, és a könyvtárba nincs mindig olyan mint amit szeretek. Szóval az E-book-omat repítettem a tesómnak.
2014. nov. 21. 19:57
 7/7 Cattyfaye válasza:

- Vidámpark

- Háziállat

- Pc játék/videójáték

- Párna amin van kedvenc idézeted/neved/valami fontos dolog

- Hangszer (ha szeretnél sajátot, vagy meg akarsz tanulni)

- Rajz felszerelés/festőfelszerelés (ha szeretsz, vagy meg akarsz tanulni)

- Fényképezőgépet

- Társasjátékot

- Ékszert (ha szeretsz hordani pl. fülbevalót)

Ennyi jutott eszembe, remélem segítettem! :)

2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!