Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol tudnék ajándékot kérni...

Hol tudnék ajándékot kérni magamnak karácsonyra vagy hol karácsonyozhatnék?

Figyelt kérdés
Itthon még étel se lesz nemhogy ajándék amit megkeresek suli mellett abból én fizetem a számlákat mert azt se fizetnék különben 18 vagyok de egyetem mellett nem dolgozhatok annyít hogy plussz pénzt keressek ünnepekre nem is olyan az alkatom márcsak betegség miatt sem hogy napi 8-10 órát dolgozzak örülök ha a rezsit tudom fizetni az anyám helyett tanulás mellett jó lett volna ha normális karácsonyom lehetne valahol
2014. dec. 6. 18:09
 1/2 anonim válasza:

Ha van egy jó barátod/barátnőd, megkérhetnéd, hogy karácsonyozzatok együtt, esetleg valami kézzel készített dolgot adhatnál anyukádnak (esetleg egy kép rólatok, szerintem ezt egyedül is meg tudod csinálni, másnem valakit megkérsz)

Viszont magadnak nem tudom honnan szerezhetnél ajándékot sajnálom :(

2014. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó barátod/ barátnőd, annak családja, akikkel tölti az ünnepeket, megkérhetnéd, nem-e mehetnél át. Magadnak ajándék:megmondod a barátodnak, mit/ hol vegyen neked, és odaadod az árát. ( megveszed magadnak). Tudom, ez nem a legszuperebb, de a semminél jobb...
2014. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!