Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Párok, aki hosszú ideje...

Párok, aki hosszú ideje együtt vagytok, mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Minden évben veszünk valamit egymásnak, de mindig olyat, amire szükség van és tudjuk, hogy a másik használni is fogja. De így 10 év után elképzelésem sincs mit vegyek neki. Jelenleg semmit nem tudok, ami kellene neki, viszont nem akarok olyan ajándékot venni, amit csak azért van, hogy legyen.

Férfinak kellene! :)


2014. dec. 6. 13:10
 1/4 anonim válasza:

Mi idén ünnepeljük az első évfordulót, mindenki parfümöt javasolt nekem, bár szerintem ez kissé sablonos, viszont egy album rólatok, amibe a legszebb emlékeitek kerülnek szerintem szép ajándék lehet :)

Esetleg lepd meg egy kirándulással, vagy akárcsak egy délutáni lazításra :)

2014. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs :( 11 éve vagyunk együtt. Eddig olyan dolgokat kapott, ami épp kell neki, vagy italt, édességet.

Tavaly autós táskát kapott, de izzadásgátlót+borotvát, borotvazselét, stb-t. De idén nem tudom, mi lesz.

Nekem idén megrendeltük a rég kinézett könyveket. Neki nagyon nehéz ( ilyesmit már nem akarok neki, mert mindig azt kapott), viszont az állandó munka+ egyéb elfoglaltsága miatt nincs ideje tv-t nézni, olvasni, stb.

Max tabletet vehetnék neki, azt meg nem tudok

2014. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is 10 éve vagyunk együtt, 6 éve együtt is élünk. Idén babzsákfotelt hoz a férjemnek a Jézuska.
2014. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én tippem az élmény-alapú ajándék, az nem lesz felesleges és talán magának nem is venné meg. Pl. színházjegy, mozijegy, élményfürdő belépő, koncertjegy, befizetni egy masszázsra, kondibérlet, ilyesmi.
2014. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!