Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak Karácsonyra a...

Mit adjak Karácsonyra a családomnak?

Figyelt kérdés

Anyunak és Apunak fogalmam sincs mit készítsek vagy vegyek.. Szülinapra és karácsonyra mindig csinálok nekik valamit, de most semmi ötletem nincs.

Van egy 24 éves nővérem.. nem tudom mit szeretne.

A 21 éves bátyámról már nem is beszélve, nem értek annyira a fiúkhoz. És hát azért nincs sok pénzem, csak 2000-3000 Ft. Kérlek, normális válaszokat adjatok. 14/L.



2014. dec. 7. 17:58
 1/1 anonim válasza:

A szüleidnek állíts össze egy albumot családi képekből, vagy csak amin ők vannak, vagy pedig egy fotomontázst, otthon keresel egy keretet, és beleteszed :)

A nővérednek valami kozmetikai szert, biztosan örülne neki. (pl. árulnak tusfürdőt, parfümöt, meg hasonló dolgokat egyben)

A bátyádnak valami nem túl drága parfümöt tudnék ajánlani, vagy valami ruhát (keress mondjuk olyat, ami éppen akciós :)

De szerintem próbálj meg egy kis pénzt kérni, mert ez így elég kevés :) (ha pedig nem akarnak adni, mondd meg, hogy minél több pénzt kapsz, annál jobb karácsonyi ajándékot kapnak:)--nálam ez mindig beválik ;))

2014. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!