Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek osztálytársnőmnek...

Kismutyesz_ kérdése:

Mit vegyek osztálytársnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
17 éves, osztályon belül húztunk. Egy kisállatra gondoltam. Szerintetek jó ötlet? Van pénzem bőven, az anyagiakkal nincs gond. :)

2014. dec. 10. 10:35
 1/5 anonim válasza:
Élő állat? Azt szerintem ne vegyél neki!! Lehet, hogy megunja és nem fogja gondozni, az állatok nem játékok! Ha plüssre gondoltál akkor bocsi, de én azt sem látom jónak 17 évesnek. Inkább szép sál, kesztyű, termozokni vagy szép spirálfüzet, notesz, határidőnapló, íróeszközök és mellé egy kis édesség.
2014. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamivel ki szeretnék tűnni a többiek közül. És szereti is a kisállatokat.
2014. dec. 10. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azért egy élő állat nagy felelősség. Az hagyján, hogy Te meg tudod venni, de miután megkapta neki kell majd gondoznia.... valahogy puhatolózz nála, vagy barátnőinél, hogy szeretne-e ilyet. :)
2014. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem se vegyél állatot neki... lehet nem szeretne, szülei nem engedik meg nagyon sokba kerül is a gondozása.
2014. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szüleitől kérdezd meg titokban, vehetsz-e neki élő állatot, ha igen, milyen legyen, milyen fajta kutya például. Lehet, hogy a kutyákat szereti, de a macskákat nem, vagy fordítva, vagy éppen a papagájt szereti. Ha nem kérdezed meg a szüleit, ne vegyél élő állatot. Vegyél egy képes albumot Magyarország kastélyairól pl. az is elég drága, de szép.
2014. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!