Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 🎄 Ki hogyan készül...

🎄 Ki hogyan készül karácsonyra? 🎄

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Én most még sehogy. (jövő héten vizsgáim lesznek, előbb arra koncentrálok, majd utána jöhet a karácsonyi őrület)
2014. dec. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, egyenlőre én sem mert, jövőhéten témazárós hét lesz, mert nyakunkon a félév :/
2014. dec. 13. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerdán van az utolsó vizsgám decemberben, addig nem lesz erre időm-energiám.


Eddig összeírtuk, kinek mit szerzünk be, illetve utolsó bejárós héten azokat a boltokat, amik útba estek hazafele az egyetemről, beszereztem. Csinos kis kupacban várakoznak. Megvan a csomagolópapír is, és kész a lista, hogy mikor mit kell majd kitakarítani. Szóval pontos ütemtervem van a maradék kis időre, amikor párommal itthon takarítunk, beszerezzük a maradék ajándékokat, találkozunk az ő családjával (őket nem érdekli a karácsony, szóval legalább nem a 24-e lesz széjjel zsúfolva), aztán segítünk a szüleimnek nagytakarítani, fát szerezni, hazahozni, díszeket a padlásról lecipelni, fát díszíteni. Karácsonykor nálunk mindig, de mióta az eszem tudom, minden nyavalyás évben eldugul a lefolyó a konyhában, szerintem idén előre hívunk szerelőt -.-

A 24-e nálunk totál kiesik, mert a tesóm gyerekeit le kell foglalni, amíg a tesóméknál elkészül a fa.

Az egészhez hozzátartozik, hogy tömegiszonyom van, szóval ilyenkor nagyhalál a bevásárlóközpont, tutira rosszul leszek.


Szóval Egyenlőre próbálom leállítani az agyam a karácsonyi pörgésről, mert nem tanulja meg magát az a rengeteg vacak, amit a jövő héten elfogadható alakban kéne visszaadnom :S.

2014. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!