Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak az osztálytársamnak...

Mit adjak az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

A legnagyobb baj, hogy szinte minden ételre allergiás (aromák, liszt, glükóz meg még rengeteg mindenre), szóval édesség szóba se jöhet! (amilyet ehetne, azt nem szereti..)


Egyfolytában Lol-ozik, egy aranyos, kicsit félénk fiú. Amúgy bírom, de nem tudom mit vehetnék neki... valami ötlet ? :) (max. 1000)



2014. dec. 12. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*forint
2014. dec. 12. 15:23
 2/4 Vikkiii válasza:
53%
valami szobai dekorációt.pl.:kisszobor vagy sajátkezűleg is készíthetsz valamit.Egy bögrét adsz neki amin a neve van stb.
2014. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Tesóm játszik a LOL-on multkor elcsíptem anyám és tesóm beszélgetéséből egy két szót, hogy telefonon keresztül lehet vásárolni a LOL-ban jó cuccokat....

Aki LOL-on játszik az hatalmas függűje lesz és biztos szeretne bele ölni egy kis pénzt ha nem is sokat de mint mondtad 1000 ft-ért is lehet venni a játékban valamit (gondolom)

Én helyedben feltöltenék a telómra +1000Ft akkor ha nem elő fizetős vagy és azt mondanám neki, hogy mutason nekem egy ilyen listát amiről lehet venni ilyen cucokat a játékba és kedvére tölthet fel 1000Ft-ig...

Ezek általában emelt díjas sms-ek avgy hívások...

(azért kell a lista h nehogy egy 20000Ft-os emelt díjas sms-t küldjön szal hogy ne cseszen át)

Remélem tudtam segíteni...

2014. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom mindkettotoknek :) azert meg johetnek :)
2014. dec. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!