Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 6 éves Unokaöcsémnek mit...

6 éves Unokaöcsémnek mit vegyek karácsonyra? Tegyük fel, hogy pénz nem számít.

Figyelt kérdés
Persze nem milliókra gondolok, de semmiképp nem szeretnék tömeg/kínai gagyit.
2014. dec. 17. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

-lego

-logikai játék kicsiknek

-kézügyesség fejlesztő

valami olyan játékot ,ami a fejlődését szolgálja

2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszi a segítséget, de konkrétabb ötletet szeretnék. Nem az én gyerekem, a húgomé. Nem is láttam fél éve (külföldön voltak, holnap jönnek haza).

A kutakodást spórolnám meg szívesen.

Légyszi, mondjatok olyat, amit szeretne a gyerek, nem biztos hogy megengedhetnétek, de szívesen vennétek, ha egy nagybácsi megjelenne vele.

2014. dec. 17. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon korai?

[link]

2014. dec. 17. 22:13
 4/8 anonim válasza:
csak egy ötlet, hogy tedd át a gyerekvállalás/kisgyerekek -hez a kérdésed, ott nagyon sok kisgyerekes anyuka van, akik szívesen válaszolnak a kérdésedre.
2014. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 6 éves fiamból kiindulva igen korai.

Jó lenne tudni nagyjából az érdeklődési körét.

Ennek híján kiindulok az én fiamból.

Batman, Pókember, Hulk és Transformers jöhet minden menyiségben. Ő konkrétan legókat kap, abból is egy batman készletet, egy robotos készletet, egy verseny autós készletet és valószínűleg egy pókember készletet. Az első kettőt ő kérte.


Az én fiam tutira nagyon örülne tabletnek is. Vannak talán az overmaxnak gyerek tabletjei. Androidis, wifi képes normál tabletek annyiban különbözik a hagyományos tabletektől hogy vannak előre telepített gyerekeknek készült alkalmazások, és a burkolata nem annyira törékeny.

[link]


Az én fiam imád fényképezni, így ő fényképező gépnek is örülne. Ezekből is van már gyerek fejlesztések, ami nem törik, könnyű a kezelése. De digitális, lcd kijelzővel.

Mint pl ez:

[link]

2014. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jáva :)

társasok, pl Katamino, Mu-Csacsi, Figurix

Kártya pl Solo vagy Uno

Mamória

Geomag

Könyv, lehet verses is vagy ismeretterjesztő vagy matricás album

Gyurmakészlet

Hot wheels parkolóház, autómosó garázs vagy mittudoménmi

Vagy Matchbox terepasztal-szerűségek is tök elérhető áron vannak mostanában

2014. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Rubik termékek nagyon jók. Nem csak a bűvös kocka, hanem pl. a karikavarázs, vagy a Rubik 360.

Számítógépes játékokat is szeretik a fiú gyerekek.

2014. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerencsére egy 6 éves gyereket - főleg fiút - könnyű boldoggá tenni mindenféle ajándékkal! Nekem az öcsém most pont 6 éves, szóval vannak ötleteim ;)

Tesómnak töménytelen mennyiségű Star Wars-os cucca van; mindenféle lézer kard, klón jelmez, stb., meg most a fiúknál nagy divat az Angry Birds, és ebből is van Angry Birds Star Wars, amiből az öcsémnek szintén vam egy raklappal.

Ha rám hallgatsz, akkor bemész az Árkádba, egy játékboltba (van ott sok!), és megveszed az első Stat Wars-os LEGO-t, vagy Angry Birds-öt, ami a kezedbe akad. Egy 6 éves gyereknek úgy sincs konkrét elképzelése, a lényeg az, hogy legyen benne LEGO, Star Wars, vagy Angry Birds.

De ha tényleg valami konkrét dologra vágysz, akkor: van egy ilyen nagy kék Angry Birds plüss.

Öcsém kapott olyat és vagy egy hétig csak arról beszélt, h milyen szuper!

2014. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!