Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Iphone 6-ot szeretnék unokaöcs...

Iphone 6-ot szeretnék unokaöcsémnek karácsonyra venni, csak a szülei nagyon szegények, szerintetek rossz néven vennék, megsértődnének ha 230 ezer forintos telót vennék egy 10 éves gyereknek? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy,hogy havi 100 ezerből tengetik a napjaikat.

2014. nov. 8. 21:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én megtehetem nem arról van szó, nem tagadom.
2014. nov. 8. 21:47
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy 10 éves gyereknek akkor is luxus egy i6 ha a szülei milliókból tengetik az életüket havonta. Így pedig...
2014. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

akkor megsértődnek?

Mert szerintem ilyen korba kell megismertetni a gyerekekkel hogy mi is az igazi luxus, hogy később akarjanak luxusban élni, sokat dolgozni köteg 20 ezrest számolni

2014. nov. 8. 22:13
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj bele,ha megkapja lehet,hogy követelőző lesz a szüleivel szemben.Inkább vegyél sok kevésbé drága ajándékot.Például társasjátékot amit az egész család tud játszani.
2014. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor kezdek reménykedni abban, hogy kamu kérdést olvasok, mert a valóságban ennyire nem lehet hülye valaki...
2014. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

nem arról van szó, hogy megsértődnének vagy nem, DE egy 10 éves gyereknek nem vennék egy 230 E Ft-os mobilt, már csak abból az okból kifolyólag sem mivel sztem az még neki nemvaló.

Helyedben inkább egy jó bringát ill. megbeszélném a szüleivel, hogy hogyan segithetnék pld ruha, cipő mivel gyorsan nőnek, és ha ennyire nemkottyanna meg akkor plusz LEGO-t vennék neki.

2014. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

de telefont azért akarok venni hogy legyen neki. Most nincs neki.

Biciklit meg nem veszek, mert majd 8 éves kortól lehet ilyen quadot, na azt szeretnék neki majd.

Szépen így fejleszteni fel a gyerekt hogy 20 évesen olyan menő legyen mint én voltam!!!

Csak a szülei megsértődnének ezen?

2014. nov. 8. 22:47
 8/28 anonim válasza:
100%

Nem kell megismertetni vele a luxust... látja szegénykém azt mindenhol máshol (tv stb)

Egy 10 éves kisgyereknek nem való ilyen telefon. Szerintem semmilyen nem való neki, de ez más tészta. (max olyan, ami tényleg telefonálásra alkalmas, és nem arra, hogy menőzzön vele, majd megverjék és ellopják tőle mások... sajnos ilyen világban élünk)


Ez egy felesleges ajándék, főleg, hogy ilyen szegények.

Ha szeretnél neki "luxust" mutatni, akkor ne így indulj neki.

Ne a parasztvakítást tanítsd meg neki, hanem a vágyat arra, hogy akarja látni a világot.

Vidd el inkább magaddal síelni Ausztriába és zen címszó alatt lepd meg néhány meleg ruhával is. :)

Emlékeket adj neki, ne tárgyakat!

2014. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
77%
Te kibas.zott menő gyerek vagy! Vegyél neki egy S5 is, mert hát kitudja lehet Samsung párti a gyerkőc..
2014. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 tetro ***** válasza:
84%
A kérdésben még 10éves aztán még nincs 8. Totál kamu és szarul hazudsz. Tudod sohasem szabad fullban nyomni a kretént.
2014. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!