Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ennek örülne a barátom?

Ennek örülne a barátom?

Figyelt kérdés
Barátommal karácsonykor leszünk 8 hónaposak. Arra gondoltam hogy kap egy nagy szívalakú párnát, ráhímezve a kedvenc lolos mondatával (a párna is saját készítésű) + egy doboz amiben vannak borítékok egyre kisebbek egymásba rakva és mindegyiken rajta egy rajz mellé pedig az adott hónap. 8 boríték és mindegyik borítékban benne lennének az adott hónapban készített közös képek, emlékek meg kézzel írnék bele még kisebb leveleket. A levelek fölött lenne egy ananász (megőrül az ananászért) szalaggal átkötve, mellette gyertya (romantikus típus) valamint egy fürdősó csomag ami ilyen szív alakú üvegben van rajta egy cetlivel, hogy ezt majd együtt elhasználjuk. Ennek örülne vagy találjak ki mást? Esetleg valamilyen más ötlet vagy mit javítsak rajta?

2014. dec. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

respect :)

nagyon jó ötlet

ilyen ajándéktól oda meg vissza lennék

biztos nagyon fog neki örülni,mert szívből szól (szó szerint) látni fogja, hogy mennyire fontos neked, hisz nem valami tömeg gyártott sz.rt adsz neki ,hanem a te kezed munkáját, ami egyedi és megismételhetetlen

2014. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos:) biztosan örülni fog
2014. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) meg még arra gondoltam, hogy sütök neki valami finomat
2014. dec. 17. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a süti :)
2014. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alap elgondolás nem rossz, viszont nekem (nőként is) túl sok a szív :)

A fürdősót már nem kéne szív alakú üvegbe rakni, és a párna is inkább legyen szögletes, vagy kerek.

2014. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a szívecskés párnától eltekintve nagyon ki van találva. Én még nem láttam olyan hímneműt, aki elviselne egy szívecskés párnát a szobájában. De lehet azért, mert más korosztály vagyok.
2014. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!