Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek örülne a barátom...

Szerintetek örülne a barátom ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Tehát úgy terveztem hogy több részből fog állni az ajándéka.

-emléktárgy(én egy kézileg készített kis könyvre gondoltam amiben lesznek képek, idézetek, beszélgetéseink, smsek ilyesmik, de lehet inkább egy sima kép lesz keretben)

-vodkalikőr/baileys (ezt is sajátkezűleg akarom csinálni)

-használati tárgy(ezt még nem tudom, a lényeg hogy valami hasznát vegye:D)

17 éves amúgy és 5 hónapja vagyunk együtt.

Nem lesz ez túl sok? Mert ha igen, nem tudnék dönteni hogy melyiket adjam...:D


2011. nov. 20. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok, te viccelsz. A kézzel/házilag készített ingyombingyomok aranyosak, de egyetlen tinisrác sem vágyik ilyesmikre. Egy program az X-boxához, egy ipod, ilyesmikre vágynak.
2011. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

Ha már saját készítésű akkor a vodkalikőr és még valami apróság. De nem cuki plüss vagy valami hasonló.

Én lány vagyok, de nekem és a hideg futkos a hátamon az ilyen ajándékoktól.

2011. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarok neki cukiságokat adni, csak éreztetni akarom vele hogy milyen fontos nekem :) pl. plüsst tuti nem adnék, az túl közönséges. de amúgy köszi a válaszokat, akkor a nyálas dolgokat meghagyom valentin napra:D
2011. nov. 20. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!