Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek hogyan szokott telni a...

Kinek hogyan szokott telni a szentestéje?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi kíméljetek az olyan ostoba válaszoktól hogy jól vagy rosszul.
2014. dec. 21. 13:09
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
jól
2014. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
rosszul
2014. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

23.án megfőzünk mindent a Férjemmel, amikor elalszanak a gyerekek felöltöztetjük a fát, alátesszük az ajándékokat, 24.én reggel az ordításra kelünk: -Anya volt itt a Jézuska. :)))

Egésznap velük játszunk, filmezünk, eszünk iszunk. Nem vagyok hajlando mást csinálni még mosogatni sem... Telefon csengő kikapcsolva. 25.én romeltakarítás, majd mehet a rokon és barátlátogatás, ajándékozás 2 napig. :) Mióta vannak gyermekeim IMÁDOM A KARÁCSONYT!!!

2014. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát aznap, 24-én minden ételt megcsinálnak a szüleim, utána, este elvonulunk egy szobába. Anyukám ott marad a fánál és csenget ha megjön a ''Jézuska''. Akkor átmegyünk a fához, kibontjuk az ajándékokat, fényképeket készítünk. Kicsit később megvacsorázunk, beszélgetünk, majd mindannyian elmegyünk aludni.

12/L

2014. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24. en reggel mezeskalacsot sutunk (megint) elotte megveszuk a fat! Ebed majd karacsonyi zene hallgatas delutan johet a fa diszitese ! Majd mi a tesommal bemegyunk a szobankba es anyuek csongetnek ha megjott a jezsuska egyutt enekelunk a fa alatt es ajandek bontas! Azutan meg elvagyunk az ajandekainkal ! Az valtozo h. Mikor vacsizunk de altalaba ajandek bontas elott!
2014. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24-én anyáék megsütik az ebédet, leves, 2 féle második, sütemény. Délelőtt lejön az egyik nagymama. Amíg anya főz, addig apa+gyerekek díszítik a karácsonyfát. Délelőtt együtt megebédelünk. Délután beszélgetünk, zenét hallgatunk. Estefelé mindenki felveszi a szebbik ruháját, majd együtt megvacsorázunk. Utána szobában várjuk a Jézuskát. Azután ajándékbontás, és beszélgetés, majd a nagymamát hazavisszük. A sütemények "alap" részét már korábban megcsináljuk, hogy 24-én ne legyen vele sok gond. Az ételek közül a töltöttkáposztát azt megrendeljük mindig.
2014. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24.-én délelőtt készül az ebéd(húsleves meg sult-rantotthus,rantott sajt..a hideg talat 23.-án megcsinálom a sütiket szintén.) addig a párom nekiáll a fát díszíteni..általába sose végezz vele egyedül :D mindig megvárja hogy segítsek...:)) utána átadjuk egymásnak az ajándékot és mivel külön élünk a szülőktől így kb 11-12körül átmegyünk anyukámhoz,tesomék is hazajönnek..együtt vagyunk ebédelünk ajándékozunk majd délután párom szüleihez megyünk és az estét kettesbe töltjük...másnap harmadnak hozzánk jönnek :)
2014. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!