Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a Karácsonyra?

Mit adjak a Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy nagyon el vagyok késve, de eddig egyszerűen nem volt időm elmenni ajándékot venni...

A szüleim ékszerészek, így bármilyen ékszer mindenkinél kilőhető... Sál/bögre, ilyesmi nekem kicsit személytelennek tűnik. Könyvre gondoltam, de nyilván nem vehetek mindenkinek azt. A nővérem éjjel-nappal tanul, így neki olyat kell vennem, ami nem köti le az idejét. Fogorvos, ha ehhez kapcsolódóan valakinek eszébe jutna valami vicces ötlet. A nagymamáim nem igazán jönnek ki jól, és nekik ugyanazt/nagyon hasonló dolgot kell vennem, különben elég nagy vita kerekedik. A kézügyességem akár egy ötévesé, szóval semmi saját készítésű nem jöhet szóba. A barátnőimnek is kéne valami, bár nekik szerintem könnyebb találni. Előre is köszi, 15/L



2014. dec. 21. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem apukádnak nyugodtan vegyél egy könyvet, annak örülni fog.

Anyukádnak szerintem csinálj valamit, értem én, hogy béna vagy az ilyesmiben (én is), de anyukádat nem fogja zavarni. Esetleg készíts egy karácsonyi lapot, írj rá neki szép dolgokat, meg vegyél mellé valami apró szobadíszt/csokit.

Nővérednek lehet valami fogászati könyv, vagy vehetsz neki egy nagyobb szépségápolási csomagot (tusfürdő, fürdőgolyó, sampon, testápoló, fürdőszivacs etc.), hogy tudjon lazítani a sok tanulás mellett:)

Nagymamáidnak: nem tudom milyen viszonyban vagy velük, de esetleg egy-egy kép a családról amit egy általad kidíszített keretbe raksz bele? Az személyes is, gyors is.

2014. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ma megyek vásárolni.Apukádnak szerintem is vehetsz könyvet.Anyukádnak hogyha valami személyeset szeretnél akkor lehet csináltatni pl.interneten vagy rossman-ba fényképes pólót vagy valami szövegeset tehát bármi ilyet.A nővérednek pl.ruhát,sminket egyéb ilyen dolgokat.Nagymamáidnak vehetnél(persze ha szeretnek sütni,főzni pl.receptkönyvet mert azon tuti nem vesznek össze és örülnek is a barátnőidnek vehetnél ilyen BFF-es nyakláncot az mostanában nagy divat mivel nemtudom hányan vagytok ezért nem tudok egyéb ötletek adni lehet 3 részes nyakláncot is venni Remélem tudtam segíteni
2014. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szart
2014. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!