Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 12 éves lány vagyok. Ciki...

12 éves lány vagyok. Ciki lenne ha anyukámnak karácsonyra rakzolnék valamit? Valami otletet tudnátok adni mit rajzolhatnák neki?

Figyelt kérdés
Mert az ajándéka mellé szeretnék még valamit amit saját kezűleg készitek annak jobban orul, csak nincs valami jo kézügyességem!

2014. dec. 23. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
rajzolnék*
2014. dec. 23. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
12 évesen ciki igen!ha már kézzel akarsz valamit akkor valami kis diszt készics
2014. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Rajzolj angyalkát! 11 éves lányom is hetek óta alkot.
2014. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok mégis mindenkinek készítek valamit. Az interneten biztosan találsz valamit amire azt mondod hogy ez a jó ajándék
2014. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Anyukám azzal nyaggat h rajzoljak neki de én ..hát nem valami jó a kézügyességem és félek h nem fog neki tetszeni,szóval ja szirintem fog neki örülni neki nagyon,rajzolj Karifát,téged,anyud stb..akiket szeretsz :) 14/l
2014. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Lehet nagyon ciki vagyok, de én 18 évesen is rajzot adok a szüleimnek:D. Művészeti suliba járok, és igazából a rajzolás az amihez értek, és tudom, hogy ők ennek örülnek a legjobban. Szóval egy A2-es pasztell csendéletet kapnak. Hidd el, anyukád annak örül a legjobban amit te készítesz neki. Legyen szó akár egy rajzról, akár más kézzel készített apróságról. :)
2014. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A legjobb!
2014. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vlagyimir Rosztov válasza:
Adj neki egy kis pálinkát amit te föztél aztán karácsonykor is jol érzitek magatokat :D
2015. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!