Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék édesapámnak...

Mit vehetnék édesapámnak karácsonyra, ha már mindene megvan?

Figyelt kérdés
A szüleim tíz éve váltak el, azóta szinte semmilyen kapcsolatom nincs apámmal. Évente párszor elmegyünk hozzá, hogy a kirakatkapcsolat meglegyen, de egyébként nem igazán érintkezünk.A karácsony ilyen -jó gyereknek kell lenni, hogy mutogathasson a feleségének és ne hozzunk rá szégyent. A baj az, hogy apa nem szereti a saját kézzel készült kézműves dolgokat, így esélyem sincs neki kézzel készíteni valamit. Egy nagy cég vezérigazgatója, tehát mindene megvan, amit csak el tudok képzelni -nem tudok olyat venni a zsebpénzemből, amije még ne lenne, vagy ha igen, értéktelennek tartaná és nem törődne vele (mint az összes többi ajándékommal valaha). Tudom, ez rossz helyzet, rossz hozzáállás, de el akarom kerülni a konfrontációt. Van valakinek mentő ötlete?

2014. dec. 15. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Először mondtam volna, hogy élményt adj neki. Mint pl. közös mozi, kiállítás stb.


De aztán olvasom, hogy nem nagyon találkoztok. Nem is akarsz?


Hát így nehéz lesz. Nincs valami hobbija?

2014. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neki az élmény a saját családjával való utazás a világ legszebb helyeire -ezekben nekem nincs helyem. horgászni szeret, de nem szívesen adnék neki horgászós ajándékot -engem sosem akart magával vinni, és rossz emlékeim vannak kicsi koromból, hogy mindig otthon hagyott. egyéb hobbija nincs. vennék neki valami szépet az irodájával kapcsolatban, mert ott nagyon sok időt tölt, de szebb töltőtollra vagy ilyesmire nem igazán van pénzem, határidőnapló vagy névjegyzék meg nem jöhet szóba, mert mindent a gépén vezet.
2014. dec. 15. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg magadról egy aranyos kép képkerettel, amit az irodájába tehet az asztalára?
2014. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha névjegykártyát csináltatnál? Nem tudom mennyibe került amúgy XD Mi egyszer azt csináltattunk, e elrontották elsőre, úgyhogy a másodikat ingyen kaptuk meg (100 db)
2014. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, adj neki fényképet magadról. :)


Vagy süss neki valamit.

2014. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!