Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kaptatok most karácsony...

Bob76xd kérdése:

Ti mit kaptatok most karácsonykor? (2014-es karácsony)

Figyelt kérdés
Én kaptam egy PS Vitát, egy kávéfőzőt, egy fejhallgatót és egy fényképezőgépet. Ti mit kaptatok most karácsonykor ?

2014. dec. 24. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pizsamát, könyvet, fehérneműt, szappanokat, nespresso különleges kávé fajtákat, gyűrűt, nyakláncot, kardigánt, két karórát, jegyzetfüzetet, parfümöt


ez így összesítve az amit a szüleimtől, az öcsémtől és az összes többi családtagomtól kaptam :) és persze az egyik legjobb dolog (amit én szintén ajándéknak éreztem) az volt hogy egy hétre hazamehettem a barátaimhoz pedig nem kellett vizsgáznom tehát nem volt 'szükséges' (külföldön élek)


15L

2014. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy leseljtezett win 7 kompatibilis gépet,15e forintot. Asszem ennyit :) De nem az ajándék a lényeg:)
2014. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kötött ruhát és egy csizmát.
2014. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én ö egy pólót de mi a karácsonyt 26 -án ünnepeljük mert ijenkor tud ott lenni az egész család vagyis csak 17 ember mert az apai ágon lévő emberek tartoznak ide az anyai ágon lévőknél máskor van (össze vissza van) amúgy az apai nagymamámnál élek 14/f.
2014. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A samsung smart tévémhez samsung billentyűzetet, az útvesztő első és második részét könyvben,vodkát, retro inget, egy bosch kapszulás kávéfőzőt, telefonhoz hordozható töltőt, és egy asus k551l notebookot. Ezeket a szüleimtől és a húgomtól kaptam. 19/F
2014. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!