Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Már a karácsonyi bécsi utat...

Már a karácsonyi bécsi utat tervezem, tudna segíteni olyan, aki nem csak 1 napra ment Bécsbe a vásár miatt?

Figyelt kérdés

Bár a kérdésem a vásárról szól.

A szervezett utak 1 van 2 naposak szoktak lenni, és mindig hétvégére esnek. Viszont ilyenkor akkora tömeg van a városban, hogy nem lehet igazán élvezni az egészet, a sétálóutcákon nem lehet egy jót sétálni, nézelődni.

Szóval én direkt hétköznapra foglaltam szállást, és arra vagyok kíváncsi, hogy hétköznap este is van-e igazi karácsonyi vásár, kipakolnak-e ugyanúgy az árusok?

Voltunk pár éve egy buszos úton, de a környező országokból milliónyian jöttek ugyanilyen 1-2 napos utakra, szóval biztos vagyok benne, hogy ez a nagyon durva tömeg csak hétvégén van.

+ be akartam menni a Sisi múzeumba, de olyan sor állt előtte, hogy elborzadtam. Szerintem ez is kivitelezhetőbb lenne hétköznap.

Ezekről várok tapasztalatokat.


2015. júl. 29. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én három éve mindig december elején megyek, általában első kedden. Ugyanúgy kipakolnak az árusok, mint hétvégente, viszont el kell szomorítsalak, közel annyian vannak hétköznap is,mint hétvégén.De lehetséges,hogy ez a mi kétszer 60 fős csoportunk miatt tűnik annyinak,de azért külföldiek is voltak. Hétköznap csak délelőtt nincsenek sokan, viszont amint kicsit sötétedik megjön a hangulat,és 'özönlenek'.

A sétáló utcákon ugyan lehet sétálni,nézelődni, ott körülbelül annyian vannak,mint pl.Budapesten,vagy kevesebben. Attól még élnek ott emberek,akik akkor mennek-jönnek munkából stb.

Volt,hogy két éj, három napra mentünk, az viszont P-SZ-V volt.

2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp megszeretnéd nézni a Sisi múzeumot,javaslom,hogy délelőtt menjetek,vagy kora délután.
2015. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megyünk délelőtt.
2015. júl. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!