Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bécsi adventi vásár? Bővebben...

Bécsi adventi vásár? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Busszal vagy vonattal gyorsabb az oda út melyikkel érdemesebb oda utazni ? Pénzbe gondolom ugyan annyi de ha nem akkor javítsatok ki , aki már járt ott, annak várom a válaszát előre is köszönöm , Tudom , hogy még messze van de gondoltam most megkérdezem.:)

2014. okt. 5. 10:58
 1/6 anonim válasza:
Én vonattal voltam kint szinte minden évben, szóval a buszról én sem tudok sokat... de mindenképpen a vonatot válaszd kényelmes komfortos, gyors stb.
2014. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ honnét mész.


A buszos utazás sokkal annyival jobb vagy rugalmasabb, hogy több kisebb helyiségből is indul, és sokszor városnéző program is benne van, nem csak leszállsz a semmi közepén :).


A vonat szerintem gyorsabb, viszont a busz olcsóbb. Nézd meg a volanbusz adventi vásáros ajánlatait, nagyon olcsók is vannak köztük!


Amire figyelni kell egyéni utazásnál: vasárnap nincs nyitva semmi! A vásár van, de semmilyen egyéb bolt nincs, max. újságos, dohánybolt és benzinkút.


Ha még nem voltál, elcsépelt bár, de a schönbrunni kastélyt tényleg érdemes megnézni, nem is kerül sokba :)

ezenkívül sok látványosság van a belvárosban, ami egy sétával elérhető, ez az egyetlen, ami kijjebb van.

2014. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonattal érdemesebb, ha kiránduló jegyet veszel, akkor abban a tömegközlekedés is benne van.
2014. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már Schönbrunn, akkor a Technisches Museum-ot se hagyd ki (ha érdekelnek a műszaki dolgok) :)

De hogy a kérdésre is válaszoljak: én eddig kétszer voltam (szervezett, buszos kirándulás volt). Ha tudsz, akkor keress egy ilyen szervezett kirándulást.

2014. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én vonattal voltam tavaly, BP-Keleti - Bécs-Westbahnhof óránként indul a railjet elvileg. A jegy kb annyi, mint a magyar vonaljegy hasonló távolságra. Helyjegyet el ne felejts venni! Azt külön kell kérni, mert a railjet nem pótjegyes, de ha jön valaki, akinek viszont van helyjegye akkor fel kell állni. Nagy a forgalom az adventi időszakban, ezért időben foglald le a jegyedet! Egy egy napos ottalvós kiruccanásnál a szállás költség legolcsóbb helyen kb 9000 euró/fő/éj, de ebbe nincs kaja. Viszont ahol én voltam, ott volt egy tiszta konyha, ahol kedvünkre főzhettünk!:)
2014. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sok az a 9000 euró.....


Én szervezett úton megyek., 6500 Ft a jegy. A kastély +kb. 15euro,+buszos városnézés lesz a program. Vonattal kb. 9-10ezerre jönne ki és még a becsi közlekedés

2014. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!