Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Én egy 12 éves lány vagyok és...

Én egy 12 éves lány vagyok és nem tudom h mit kérjek karácsonyra. Eddig tableten, hajvasalón és hajgöndörítőn gondolkodtam. További ötletek esetleg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 19:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%

Ui.: tehát nem vagy arra igényes, ami kikerül a kezeid közül?


A te dolgod!

2015. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
24%
Ennek semmi köze az igényességhez. Fel se fogom hogy ilyen jelentéktelen dolgon háborogsz...
2015. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kislány! Itt a nyári szünet! És te nem azon gondolkodsz, hogy hogyan használd ki a jóidőt, vagy mikor menj a haverjaiddal a strandra? Nagyon el vagy tévedve.

Karácsonyig még jön ezer élmény és ötlet. Kár a nyarat a karácsonyi ajándékról való értelmetlen ábrándozással tölteni!

2015. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
27%
Szerintem sehonnan nem késtél még el! Én december elején szoktam elkezdeni gondolkodni rajta! De valószínűleg egy Macbookot fogok kapni! :)Nem is ismerünk azt sem tudjuk milyen árban szeretnél? Így hogy találjuk ki?
2015. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem találtad el , 10 éves vagyok és teljesen meg vagyok elégedve azzal ahogyan dolgozom ! Lazítok és ilyenkor tojok rá hogy helyes vagy nem helyes ! Az iskolában eléggé odateszem magam és eredményes is vagyok mert matematika meg nyelvtan és olvasás versenyeken 1.-2. Helyeket erek el szóval ebbe ne menjünk bele ! Ezt az oldalt intelligens embereknek találták ki , nem unatkozó idiotaknak akiknek az életük egy nagy romhalmaz és itt ocsarolnak mindenkit ! Üdv.: egy 10 éves lány
2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
72%

@11:19


Ügye vagy, kapsz egy cukrot.

2015. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%
Előtte tanulj meg írni és ne hagyd le az s-et !
2015. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
82%
A 10 éves kislánynak üzenem, hogy a felkiáltójelet csak indokolt esetben használjuk, nem pedig minden mondat végén; egyébként meg nem kell elé szóközt tenni.
2015. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Akkor már én is mondok egy-két helyesírási hibát, ha már így belejöttetek ebbe.


1. mert és akik elé vesszőt kell tenni

2. ha már azt írod, hogy valahányadik helyezés, utána nem folytatjuk nagy kezdő betűvel az utána lévőket

3. "erek" helyett érek

4. "idiotaknak" hosszú ó

5. "ocsarolnak" hosszú ó

6. felsorolást vesszővel választjuk el ("matematika meg nyelvtan és olvasás" matematika után vessző)


Ezek csak tanító jellegűek, mielőtt beszólnál, hogy kijavítunk! 10 éves diák vagy, akire még ráfér némi tanulás, és ha ezt a kijavításunkat kötekedésnek szánod, az már a te dolgod lesz. Ez csupán építő jellegű! :)


Szép napot és további sok sikert a különböző versenyekhez! :)

2015. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
4%

Kedves utolsó !


Köszönöm szépen neked ( őszintén ) hogy kijavítottál igaz hogy még tanulnom kell ! Neked is sok szépet és jót kívánok !

2015. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!