Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 2015-ben mettől-meddig fog...

2015-ben mettől-meddig fog tartani az Adventi Vásár Bécsben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően az adventi időszakban lesz, mint mindig...
2015. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hűűha nem mondod? basszus azért ennyire nem kellene hülyének nézni..ember, ha nem tudsz normális választ adni minek írsz?? de pontosan a nap érdekelt volna..kösz
2015. aug. 30. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod megnézni a naptárban, hogy mikor van advent, vagy?

Ne haragudj, de ha hülye kérdést teszel fel, akkor hogyan ne nézzelek hülyének??

2015. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült már rátalálni a válaszra? Engem is érdekelne. :) Az előttem szólóval ne foglalkozz, szegény nem tudja megérteni..

Előző: Egyáltalán nem lehet megnézni a naptárba, hogy x évben x országban mikor kezdik el.. Hisz pl egyik évben Veszprémben dec. elsején nyitott meg, nálunk csak 10-e körül stb.. Ja, és képzeld, ha jól tudom, Londonban, már NYÁRON megnyitott a karácsonyi vásár :D :D

2015. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

annyira bírom, hogy hülyének nézik az embert és ők azok, akik azt sem tudják mi van...:D nevetséges


nem sajnos nem tudom még pontosan a napot :(

2015. szept. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!