Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek/csináljak nekik...

Mit vegyek/csináljak nekik Karácsonyra? Tudom regeteg ilyen kerdes van, de nekem ez borzasztó fontos! SOS

Figyelt kérdés
Anyumnak ? Apumnak ? Nevelőapámnak ( nem igazán vagyunk jóba ) ? Keresztanyumnak ( vele jóba vagyok fontos nekem mert más nincs a szűk családon kívül ) ( máshol el , külföldön , ritkán találkozunk ) ? Nincs pénzem ! Max.: 1-2000 Ft de ez mar súrolja a határokat ! 😀 előre is koszi : 11/l 🎀🎁🎄

2015. okt. 13. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem rajzolj nekik!?(az szinte ingyen van) ( esetleg ? kozos kepet csinaltass) (?) ( ugy "latna" minden nap)!!
2015. okt. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem süss valami finom sütit, amiből mindenki ehet! Esetleg készíts karácsonyi zeneválogatást, filmválogatást!
2015. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! 😀 Nagyon jo ötletek !!!!!! Koszi 😜😝😛😎
2015. okt. 14. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Én már idősebb vagyok(22), de mivel még tanulok, nekem is nulla zsebpénzem van, szóval én is mindig készítek valamit, de nem is bánom, mert így mindig egyedi meglepetést adok, nem valami tömeggyártott dísztárgyat. Sokkal személyesebb így, hogy benne van a munkám. :)


Tavaly mindenkinek ilyet csináltam (képeslapként és karácsonyfadíszként funkcionál), csak mindenkinek egyedi díszítéssel, tehát nem volt két egyforma:

[link]

Az sablonokat itt tudod kinyomtatni hozzá:

[link]


De pl. süthetsz muffint is, és mindenkinek adhatsz egyet, amit kicsit feldobsz karácsonyira pl. így:

[link]

2015. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem süss sütit, pl muffint, vagy mézeskalácsot, linzert... amit kidíszíthetsz karácsonyi mintákkal, nagyon jó pofa. Google-ban rengeteg ötlet van erre.

(Erre nagyon pénz sem kell, mert szerintem hozzávaló lenne otthon).

Vagy nyomtass közös képeket, jópofa képkeretbe tedd bele, vagy ha kreatív vagy, akár te is készíthetsz keretet hozzá.

Karácsonyfadíszeket is csinálhatsz, vagy adventi koszorút, szerintem írd be a Google-ba, számtalan ötletet ad:)

2015. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi ! Nagyon jók az ötletek
2015. okt. 14. 20:25
 7/13 Márciuska ***** válasza:
Ha muffint sütsz, készíthetsz hozzá saját magad valamilyen jópofa papírdobozt, akár a saját fotóddal is díszatheted a dobozt, vagy írhatsz kis idézeteket, vagy személyes üdvözletet. Teheted a sütit dunsztosüvegbe, és kidíszítheted az üveget maradék csipkével, masnival, saját magad által rajzolt címkével. Egy biztostűből és némi maradék rongydarabból vagy gyöngyből, gombokból készíthetsz kitűzőt, brost. A zeneválogatás szintén jó ötlet, én egyszer anyumnak a kislánykorában volt nagy slágereket töltöttem le, és írtam cédére, még borítót is nyomtattam hozzá az előadók fotóiból. Ha valamelyikük szeret olvasni, készíthetsz könyvjelzőket, filcből, vagy hímezhetsz egyet, ha tudsz, vagy nyomtathatsz is akár, saját fotókkal vagy akinek szánod, annak érdeklődési körének megfelelő képekkel. De ha még szeretnél ötleteket, írd be a google-ba, hogy kreatív ajándék ötletek, és keress rá képekre. Rengeteg jó ötlet van fent! Beírhatod a keresőbe a DIY rövidítést is, ez a "csináld magad" angol rövidítése.
2015. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Márciuska ***** válasza:
Most találtam egy isteni ötletet a neten! Egy 52 lapos franciakártyacsomag minden lapját két helyen ki kell lyukasztani, egy-egy szalaggal a teljes paklit összefűzni, mint egy kis könyvet, és masnira kötni, de kulcskarikával is összefűzheted. Ne felejtsd el, hogy plusz egy lapot hozzá kell fűzni az elejére, arra kell ráírni a kártyakönyv címét: "52 ok, hogy miért szeretlek". És aztán minden kártyalapra írni valamit a megajándékozottról,(a lap közepére vagy a margójára, ahová odafér) valami kedvességet, hogy mi az, amit szeretsz benne, pl. a mosolyát, vagy hogy sosem zsémbel, ha elszúrsz valamit, vagy mindig vesz neked fagyit, ha megkívánod, kitalálja a gondolatodat, stb. Nagyon édes ötletnek tartom!
2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Márciuska ***** válasza:

Itt egy link:


[link]

2015. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én 13/l vagyok, és idén valami ilyesmit fogok a szüleimnek ajándékozni:

Anya: hurkapálcikákra felszúrok egy-egy szem pillecukrot. Ezeket belemártom olvasztott csokoládéba, úgy, hogy csak a felső fele legyen csokis. Mielőtt megdermed rajta a csoki, megszórom díszítócukorral, magvakkal, vagy valami ilyesmivel. Ezeket egyesével celofánba csomagolom, és egy szép szalaggal átkötöm. És kész😊 Emellé fogok csinálni kiégett villanykörtékből karácsonyfadíszt. Kell egy kiégett villanykörte és akrill festék. Ha pl hóembert akarsz csinálni fesd le fehérre az egészét, fekete üvegfestékkel, vagy alkoholos filccel rajzold meg a szemét, száját. Egy kis darabka narancssárga színespapírt tekerj fel kúp alakúra, ezt ragaszd rá, mint orr. A villanykörte legvékonyabb részét (ahol be kell tekerni), azt bevonhatod valami textillel, mint a hóember kalapja. Ízlés szerint díszítsd! ⛄ 😉

Apa: hát, ő nehezebb eset. Idén még nem tudom, mivel lepem meg Karácsonykor, de leírom a tavalyi egyik ajándékát. Dekorgumiból csináltam neki egy nagy szarvasos süveget. Két A/4-es dekorgumi lapot összeragasztottam, hogy egy hengert alkossanak. Ennek az egyik végére egy méretre vágott, dekorgumi korongot ragasztottam, és kész volt a süveg alapja. Már csak díszíteni kellett. Igaz, használhatatlan ajándék, de vicces. Apa szilveszterkor ebben várta az éjfélt 😁


Remélem egy picit segítettem, kellemes ünnepeket! 🎄

2015. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!