Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megvegyem neki a karácsonyi...

Ékszerteknős kérdése:

Megvegyem neki a karácsonyi bulira ajándékba?

Figyelt kérdés

Az iskolában karácsonyi húzást tartottunk (tudom hogy még korai,de az ofőm szereti korán elintézni az ilyen dolgokat) és egy elég jó barátnőmet húztam. Pont nemrég beszélgettünk,hogy a suliban 6.tól engedik a sminket (mielőtt valaki elkezd szörnyülködni 8 osztályos gimibe járunk) nagyon szeretne szempillaspirált meg szájfényt, de nincs rá pénze és én arra gondoltam vennék neki egyet-egyet. Szerintetek ez jó ötlet?


16vagyok



2015. okt. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látom 16 évesek vagytok, akkor persze simán, sőt szemcerkát is vennék neki. :)
2015. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon örülne neki! :)
2015. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan örülne. :) Nem tudom mondjuk, hogy esetleg addig nem kap-e valakitől (lesz-e még szülinapja, névnapja, stb. addig?), de igazából még akkor is örül szerintem neki, ha addigra lesz másik. Hiszen ezek fogyóeszközök, és egyébként nem romlanak meg. :)
2015. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemhéjpuder se lehet rossz
2015. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!