Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Pasik ti örülnétek ilyen...

Pasik ti örülnétek ilyen karácsonyi ajándéknak, lányok ti adnátok ezt ajándékba?

Figyelt kérdés

Piacon szoktunk látni mikulás lányos sexi fehérnemű szettet.

Olyan elbohóckodva szoktam kérdezni páromat hogy vegyek-e olyat, ő mosolyogva igennel válaszol.

Arra gondoltam hogy a arfüm mellé amit ő választott vennék egy ilyet és szent este miután a család lelép ebbe várnám a hálóba.

Fiuk ti örülnétek ennek mint kimondott karácsonyi ajándéknak?

Meg hogy lenne jobb ha nem is sejti vagy a szett egy darabját csomagoljam az ajándék mellé?


2012. dec. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

:D szerintem ennek minden férfi örülne. :D

legalább is a férjem tuti örülne neki.

2012. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze király lenne,biztos örülne.

Pl miután elmentek a szüleid mond meg gyors be kell szaladnod fürdőbe addig várjon rád,aztán átöltözöl belibegsz,befújod a nyakát a parfümmel aztán többit a fantáziádra bízom:)

Szerintem ne csomagold külön a szett darabjait:)

2012. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát remélem tényleg fog neki örülni. :)

A becsomagolásra azért is gondoltam, mert eddig szinte minden karácsonykor még az előtt lefeküdt aludni, hogy a család elment volna, és ezért gondoltam rá hogy a szett részét képező mikulás sapit becsomagolnám hozzá, mert megmondom őszintén lehangol ha ébresztgetnem kell. :)

De lehet hogy kihagyom a csomagolást

2012. dec. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!