Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A férjemnek szeretnék venni...

A férjemnek szeretnék venni valamit karácsonyra, valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Mostanában nem voltunk túl jóban, ezért vennék neki valami egészen különlegeset. Lehet hogy még korán van, de nem szeretném az utolsó pillanatban elkapkodni.

2015. okt. 18. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gumi nőt :D
2015. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy jó parfüm, amit szeret

egy romantikus vacsora otthon a kedvenc ételével...

2015. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha békülni akarsz:

Sör, valami jóféle Orosz Vodka, ruha, cipő, valami használati tárgy, stb.


Ha megsérteni/megtréfálni:

iPhone/egyéb drága cucc dobozába belesz_rsz, teszel rá tejszínhabot meg mellé egy kis villát, leragasztod légmentesen(szagok miatt) ezt becsomagolod, masni a tetejére és mehet a fa alá. :-D

2015. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bonbon, űrállomás, asztali sakkozógép, ritka ital, wellness hétvége
2015. okt. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.vagyok,olyan jutott még eszembe,h varrnál neki inget/pólót és bele kis címkére,h szeretettel, de azért gondoltam belülre, hogy máshol is tudja hordani. A méretet le tudod nézni másik ruhájáról. Szerintem ez pl személyes lenne, v egy egész pizsamát varrhatnál neki, és arra már lehet bármilyen hímzést meg fotót nyomtatni. V mintás párnahuzat neki esetleg.
2015. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem voltatok jóban, akkor egy ajándéktárgy nem fog semmilyen problémát megoldani, legalábbis nálam nem az ajándék a szeretet jele. Bőven elég egy közös vacsora, koccintás, és valami apróság, pl. közöse moziba v. koncertre menni.
2015. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!