Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a lányomnak karácso...

Mit vegyek a lányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

13 éves! Ruhát, könyvet nem szeretnék, mert ruhája van elég és nem akarom úgy megvenni, hogy nem biztos, hogy jó rá, könyvet meg azért nem, mert még ő sem tudja pontosan milyen könyveket szeret, mert nem olyan gyakran olvas.

Kisebb dolgokra gondoltam, mert nagyobb dolgai (telefon,fényképezőgép) vannak. Sajnos nincs sok ötletem, tudnátok pár dolgot írni, ami jó ajándék lehet egy 13 éves lánynak?

Eléggé lányos lány, szereti az állatokat, háziállata is van, szeret énekelni, szereti a zenét.


2015. okt. 30. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
körömlakkok, parfüm, bizsu ékszerek??
2015. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Pont azert vennek konyvet, mert nem olyan gyakran olvas. Utanna kell nezni, mi is az ami egy 13 evest erdekelhet es lehetoleg, konnyed, olvasmanyos sztorikkal ravezetni az olvasas szepsegere. Persze emellett meg valami gyerekes, kedves ajandekot is adnek.
2015. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem rossz ötlet, amit ír a #2. Én pl. ajánlom a fantázia hercegnői sorozatot, gyerek fantasy, könnyű nyelvezettel, de izgalmas a története. Én 14 évesen olvastam, de nagyon-nagyon tetszett. Itt az első rész:

[link]


Ezek jó olvasmányok lehetnek így elsőre.

2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nemrég olvastam ki a Szent Johanna Gimit (8+1 kötetes könyv), ami a mai világban játszódik, a mindennapi gimis életről, telis-tele izgalmakkal és rengeteg humorral. A tizenévesek számára íródott (magam is az vagyok). Eddig csak a kötelezőket olvastam, de ez a történet nagy hatással volt rám, és olyannyira megszerettette velem olvasást, hogy képes voltam egy nap alatt 200 (!) oldalt is befalni, amit eddig elképzelni sem tudtam. Az utolsó rész elolvasása óta még mindig nem tudom elhinni, hogy vége.


UI: a történetet nem fényezni akarom. De amíg nem ismertem, nem gondoltam volna, hogy ennyire lehet szeretni egy könyvet. Szerintem ideális ajándék lehet. ;)

2015. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem ájfont kap akkor úgyis kiveri a hisztit.
2015. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár írtad, hogy könyvet ne írjon senki, mégis mindenki azt ír...

Ha az a "tipikus" lány, jó ajándék lehet egy gyönyörű ékszer-készlet. Az ilyenek tartalmaznak karkötőt, nyakláncot, és sokszor gyűrűt is. Esetleg egy szép karóra? Én idén azt kérek a szüleimtől. :-) Esetleg egy jó darabra színházjegy? December 26 - 29 -ig játsszák a Sima-csatnokban a Játékkészítő című darabot. Fejhallgató, fülhallgató? DVD? Én a Harry Pottert ajánlanám. Ki tudja, lehet, hogyha tetszik neki a film, a könyvbe is belekukkant. :-) Milyen háziállata van? Ha pl. egy papagá vagy nyuszi, vehetnél neki még egyet. Mikrofon? Mivel írtad, hogy eléggé lányos, parfümöt is vehetnél. Illatgyetya? Teáskészlet?

Remélem, hasznodra volt a válasz.

Előre is Kellemes Karácsonyt! :-)

2015. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen háziállata van? Kaphatna mellé : Hörcsögöket? Halakat ? Teknősöket?

Korán- vagy későnérő?

Meg egy könyv biztos nem ártana senkinek.😀

Pl:

- Hűvös-Völgyi Suli,

- Szent Johanna Gimi

- B épület

- Időfutár

Ezek olyan tiniregények!😀 Nekem tetszenek! Szerelem,humor... minden ami kell. ( Tesco-ban kaphatóak kb. 3000-3500 Ft )

Vagy valami szép táska? Jo illatú parfüm? Vagy valami csinos kis ékszer? Fülbevaló? Szájfény? Én ajándekutalványt kaptam egy ékszer boltba , így legalább én választottam ki , hogy mit és milyet szerenék. Amúgy meg előttem szólónak írom , hogy :

iPhone nem ájfon! Beleborzongtam XD

2015. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja! És engem a H-V.S szoktatott rá az olvasásra. Napi 400-500 oldal az elfogy!😀
2015. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az ötleteket!

A könyveket amiket ajánlottatok, már olvasta, neki is tetszettek...

Kérdeztétek milyen háziállata van: nyuszija van.

2015. nov. 1. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
A könyvet én is ajánlanám (én is nem sokára 13 leszek). Például a Ropi naplóját nagyon ajánlanám, mert az kifejezetten azoknak való, akik eddig nem szerettek olvasni. Én is egy délután alatt olvastam ki egy részt, mert hihetetlenül szórakoztató. Lehet, hogy fiús könyvnek hangzik/látszik, de igazából szerintem mindenki olvashatja. Aztán még nagyon ajánlanám az Időfutárt. Vagy még azt tudom, mondani, hogy vegyél neki valami utalványt/belépőjegyet, valahova oda, ahova tudod, hogy szeretne elmenni illetve vásárolni. Ez esetbe még talán könyvet is tud venni magának olyat, amilyet szeretne.
2015. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!