Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a 13 éves lányomnak...

Mit adjak a 13 éves lányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, számítógépje van, tévére nincs szüksége mert amit akar, megnézi a gépén, okostelefonját ellopták de azt mondta hogy csak a szülinapjára vagy ballagásra kér. Nagyon szereti Franciaországot, szeret rajzolni. Mit adjak neki?

2012. nov. 7. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Eifel tornyot :D
2012. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Művészellátó boltokban lehet kapni fantasztikus ceruzakészleteket. Ha szeret rajzolni, esetleg jó lehet.

Itt nézelődhetsz:

[link]

2012. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Óvszert, nikotin tapaszt.
2012. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolás technikájáról szóló könyvet! :)
2012. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Parfüm,könyv,csoki,ruha,szabadon felhasználható mozijegyek.

Ha szereti Francia országot akkor egy(nem tudom pontosan a nevét) Francia sapkát,filmekben szokták mindig olyannal ábrázolni a Franciákat

2012. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Amikor az én gyerekeim ekkorák voltak, akkor egyszerűen megkérdeztem őket, mit szeretnének legjobban?...

Ekkora gyerekeknek már vannak vágyaik, jobban szeretik azt kapni ajándékba, amit szeretnének!

Hidd el, annak is nagyon fog örülni a lányod (sőt jobban, mintha olyat veszel neki, amit nem szeretne)...

2012. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

úgy érzem elég tág nálatok az anyagi keret. szóval esetleg ha sokat olvas ebook olvasó? használná? az ő szemében ez jó ajándék lenne? vagy túl praktikus?

(mondjuk ez lehet olyan, amit meg kellene beszélni vele, vagy valakivel aki otthon van ebben, hogy melyiket érdemes, mert mindenféle file formátumok vannak.)

2012. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány forintot szánsz az ajándékra.

Ha magamból indulok ki - Anglia és Skócia mániás vagyok -, bármilyen olyan tárgynak örülök, ami ezekkel kapcsolatos. Ez lehet akár egy kép, egy könyv, egy dísz, elviheted őt egy igazi francia étterembe, hadd egyen francia kajákat. Vehetsz bögrét, amin valami francia dolog van, vehetsz a francia királyokról, történelemről szóló könyveket.

De akár mp3 lejátszót, ruhát, ha van kedvenc filmje, meséje, akkor szétnézhetsz itt: [link]


itt lehet kapni táskákat, kiegészítőket, tök trendi cuccokat.

2012. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Párizsi szalámi :D... Najo, ez csak vicc xD

Ebook, mp3, rajzkészlet, könyvek, sminkek, körömlakkok..:)))..

2012. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon sokat segítettetek!
2012. nov. 8. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!