Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a barátomnak karácso...

Csermak1998 kérdése:

Mit adjak a barátomnak karácsonya? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!SZóval 3 és fél hónapja leszünk együtt a barátommal karácsonykor és mi ilyen hónapforulókat nem "ünneplünk" és csak nekem volt eddig szülinapom,akkor 2 hete voltunk együtt,és kaptam egy pandát meg egy csokit.De annyira nincs otletem,hogy neki mit adhatnék.Tudom,hogy miket szeret pl.foci(az a mindene)meg van egy kedvenc énekese is,eljár,ill. járunk sokat bulizni,egészségügyi okokból viszont sajnos 2 hónapig nem tudunk szexelni,szóval ilyen intim ajándékot nem adhatok neki.Kérlek segítsetek!Tudom,hogy még csak november van,de ez egy fontos kérdés.Meg nagyon félek,hogy nem tetszik neki az ajándék,vagy gáznak találja vagy nem tudom...

2015. nov. 4. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy mit szeret a barátod?


Te vagy mellette, heti 3 órában nem mi.

2015. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott - azzal járna a legjobban!

Akkor talán lenne esélye egy értelmes nőt találni!

2015. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a foci a mindene akkor avval kapcsolatosat.
2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
valami személyeset nem kell hogy intim vagy komoly legyen, csak egy apróság, amiről mindkettőtöknek eszébe jut egy bizonyos nap vagy sztori, közös élmény.
2015. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajzot,sütit,illatos gyertyát
2015. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!