Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kérnétek ha akármit...

Ti mit kérnétek ha akármit kérhetnétek?

Figyelt kérdés
Én tandemugrást, de hogyha akármit kérhetnétek mi lenne az? (Nem kell pervezkedni) ;)
2015. nov. 8. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kívánságom annyi lenne, hogy a családom még nagyon, nagyon sokáig éljen! :)
2015. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kanapét a nappalinkba
2015. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Huhh, azt, hogy legyen jövő ilyenkor, mert addigra már a saját házunk felépül, be lesz rendezve :)


Ha valami valóságosat kérhetnék, aminek csak pénzügyi akadálya van max.? Egy hét nyaralást valahol a testvéremmel. Külföldön élek, csak 1-2 havonta látjuk egymást.

2015. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha bármit lehetne kérni akkor azt, hogy életem másik felével egyszerre haljunk meg, mert sosem akarom megtudni milyen elveszíteni illetve azt sem akarom hogy ő megélje.


Ha anyagi részre gondolunk akkor kb. 20 milliót. Több nem kell.

2015. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy élhessek az USÁban. Ez a legnagyobb álmom.
2015. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Gyógyszert a gyógyíthatatlan betegségemre.
2015. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utazást én is, egy kivételes zenei rendezvényen részvételt. digitális fényképezőt, szekrénysort. jó lenne egy lakás is jobb helyen.
2015. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párommal nagyon szeretnénk jövőre kisbabát, így ez a legnagyobb vágyam, hogy sikerüljön.
2015. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én korlátlan számú kérési lehetőséget a továbbiakra és utána az első kérésem az örök élet és egészséges élet lenne. Aztán jönne a többi... :-) Világbéke, gonoszság és rosszindulat eltüntetése az emberekből, segítőkészség, kedvesség mindenkibe, betegségek eltüntetése a Földről, a betegek meggyógyítása, az önzőség eltüntetése a fejekből, a divat megreformálása, a természetes szépség elfogadtatása, a tv reklámok betiltása, a politikusoknak csak mosolyogva, teljes összhangban a nép akaratával lehetne kormányozni, az orvosoknak a szegény idős nénit látva gyógyulópénzt kellene a fizetésükből a nénike zsebébe dugni, egy csettintéssel visszarendezni a bolygón okozott sebeket és szennyezéseket, sattöbbbbbiii....


De ide illő az az idézet, hogy a Föld ki tudja elégíteni mindenki szükségleteit, de nem képes kielégíteni az egyén kapzsiságát.

2015. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!