Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kérnétek karácsonyra...

Ti mit kérnétek karácsonyra családtól? Nekem sajnos semmi ötletem nincs. Motort sajnos nem vesznek nekem, mert azt mondják veszélyes. Am sok minden érdekel, szeretek olvasni, játszani, haverokkel lenni, zenét hallgatni stb. Na, ti mit kérnétek?

Figyelt kérdés

16/F

A szeretetet legyetek szívesek ne írjátok, azt megkapom :)



2013. nov. 23. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
most a 21. században mindenki valamilyen kütyüt kér.... iPad, Ebook, okostelók..stb Persze ez nem azt jelenti, hogy neked is ezt kell kérned...:)
2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én max. ilyen 20-25k körül gondolkodom :) Köszi a választ.

Csak sajnos vhogy mindig nehezen találtam ki, mit kérjek. Nincs óriási szükségem semmire

2013. nov. 23. 13:43
 3/5 anonim válasza:

szia,

bocsi az offért: motort akartál, de csak 20 körül gondolkodsz? :D

érdekes,

egyébként tedd azt, amit én:

kérd, hogy csak pénzt adjanak egy borítékban, így tudsz takarékoskodni, elteheted, ha kell valamire ott van, tedd bankba, vagy ilyenek, nekem ez vált be!!!

2013. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel a motort nem engedik, ezért gondolkodok 20 körül :)

Am. simpson itt falun sztem majdnem annyiból megvan :D

Nálunk nem szeretnek pénzt ajándékozni, de köszönöm az ötleteket, előre is boldog karácsonyt! :)

2013. dec. 13. 18:24
 5/5 anonim válasza:
Nyugalmat kérj...az jo otlet...:)
2014. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!