Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezek jó karácsonyi ajándékok...

Ezek jó karácsonyi ajándékok a barátomnak? 2 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

bőr pénztárca 5-10 E értékben(még nem vettem meg,de biztos hogy szeretne,mert a régi megolvadt)

egy kártyajáték amire régebb óta vágyik, ez 2000 volt,már megvettem

és szoktunk közösen fürdeni,arra gondoltam hogy veszek vagy habfürdőt vagy fürdősót.. ebből sem a legolcsóbbat gondoltam hanem olyan ezer forint körüli értékben.

meg sütnék még neki valami sütit..

ez így jó szerintetek vagy kéne valami romantikusabb ajándék is? egyébként a névnapja is karácsonykor van,szóval ezért is gondoltam valami nagyobb ajándékra, hiszen ő meg vesz nekem karácsonykor és a névnapomkor is..

nem vagyok az a romantikus típus..mármint szeretem a romantikát de nem jut semmi olyan az eszembe..tőle szoktam kapni kézzel írott szerelmes levelet néha.. ez még jó ötlet lenne?

ezeket az ajándékokat amiket felsoroltam kicsit személytelennek érzem..mármint mintha csak egy barátnak vennék ajándékot..de nyilván a szerelmem szóval lehet kéne valami extrább?:D köszi a segítséget


2015. nov. 11. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy nincs túl sok pénzem , de ha van valakinek ötlete hogy mivel tehetném személyesebbé akkor hallgatom:)
2015. nov. 11. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2015. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Esetleg a pénztárcába, ha van olyan rekesze tegyél bele valami képet magadról/rólatok, és írj a hátuljára valamit. Így máris személyesebb lesz a tárca.


De amúgy szerintem jó ötletek :)

2015. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, köszönöm :)
2015. nov. 12. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csatolj hozzá egy levelet vagy kártyákat, hogy ha nem lenne egyértelmű, mit miért kap. A tárcába a kép is jó ötlet tényleg. A habfürdőhöz odaírhatsz valami kicsit pikánsabb utalást az együtt fürdésre (már ha nem a család előtt adod át :D), a kártyához is, hogy jó lesz majd együtt játszani, blabla. Ettől személyesebb lesz, de nem elcsépelt. :)

Szerintem több értelme van ilyen hasznos ajándékoknak, mint valami bárgyún romantikus, hasznavehetetlen kacatnak. :D

2015. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!