Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátommal közel 2 éve vagyunk...

Barátommal közel 2 éve vagyunk együtt és fogalmam sincs minek örülne (? )

Figyelt kérdés

Tavaly kapott saját kézzel készített párnát, ráhímezve a kedvenc karaktere szövegét (kocka) meg egy dobozt közös emlékekkel, gyertyával, fürdősóval azzal a címszóval hogy majd együtt elhasználjuk. Viszont úgy láttam hogy nem nagyon tetszett neki, most pedig szeretnék valami eredeti ötletet, de nem akarok gépes dolgot venni meg ilyen romantikusat. Olyanra gondoltam, hogy egy doboz és benne kártyákkal amiket ki tud nálam váltani, *masszázs*, *azt tehetsz velem amit akarsz* stb címszókkal, de utólag rájöttem hogy nem lenne túl jó ötlet mert a húga mindig kutat a szobájában és a leveleimet is megtalálta amit előző karácsonyra mellékeltem a dobozban és hát.. voltak leírva benne nem neki való dolgok, persze azonnal vitte is ki az anyjának.. Szóval valami olyat szeretnék aminek örül és hasznát is tudja venni. Karórára gondoltam másodszor, mert szereti őket, csak mindig elszakad a szíja. Most ha elvinném boltba, hogy válasszon az nem lenne megint jó, mert nem választana arra hivatkozva hogy drága, nem tetszik neki stb. (közben meg csorog utánuk). Ha én választok neki akkor meg lehet, hogy olyat választok ami nem tetszik neki.

Fiúk, Lányok nektek mi volt a legjobb karácsonyi ajándék amit valaha kaptatok/adtatok?

18 éves a barátom mellesleg.



2015. nov. 19. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az óra jó ötlet.

Úgy kéne, hogy elsétáltok egy óra üzlet kirakata előtt és csak úgy megnézegetned hogy mik vannak és kipuhatolnád melyik tetszik neki. Aztán később egyedül visszamennél megvenni.

Ez mindig nagy meglepetés és öröm, mert nem számít rá, ha jól csinálod. ;)


Nekem is volt ilyen, hogy egy vásárban kinéztem egy kézzel készített narancskarikát ábrázoló fülbevalót és mikor hazajöttünk a kezembe adta. És le voltam fagyva, hogy honnan tudta, hogy az tetszett, mert annyira nem áradoztam róla és hogy mikor tudta megvenni hiszen végig együtt voltunk. Mai napig nem tudom hogy csinálta:D

2015. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
prostihoz befizeted valami anál programra.
2015. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom (3 éve vagyunk együtt, együtt élünk) tavaly karácsonyra kapta szerinte élete legjobb ajándékát. :D

Utáltam a fürdőköpenyét, ezért én egy nagyon puha fürdőköpenyt vettem neki meg egy puha meleg papucsot fürdés utánra. Mellékeltem még hozzá a LUSH-ból fürdőgolyókat és egy masszázsolajat.

Azóta emlegeti és ünnepekre is szívesen kér fürdőgolyót, a közös masszázs meg már hétvégi program.

Nem tudom, hogy ez mennyire jó ajándék viszont úgy, hogy nem laktok együtt. :(

2015. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem csodálom, hogy a barátod nem örült a gyertyás, fürdősós ajándéknak. Ezek tipikusan olyan ajándékok, amiket azoknak adunk, akinek gőzünk sincs, mit kéne adni, és csak le akarjuk tudni az ajándékozást. Én még nőként is utálok ilyen ajándékot kapni, férfiként valószínűleg körberöhögném, aki ilyet adna nekem!

Na de nem ez a lényeg. Elég gáz, hogy 2 éve együtt vagytok, és annyira sem ismered a pasidat, hogy tudd, minek örülne. Mégis mivel töltöttétek az elmúlt 2 évet? Soha nem beszéltetek egymással??

Ha végképp semmi ötleted nincs, akkor süss neki valami finomat. A hasát mindenki szereti. Feltéve, hogy nem cukorbeteg vagy allergiás, süthetsz neki bármilyen süteményt, mézeskalácsot, akármit, tényleg. Ha még egyedien fel is díszíted, ráírod cukormázzal a nevét vagy valami kedves dolgot, akkor biztosan tudni fogja, hogy neki csináltad, nem az otthon kimaradt sütiből csomagoltál gyorsan pár szeletet, hogy letudd az ajándékozást.

2015. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez már jó jel, hogy felismerted, hogy a tavalyinál nem volt őszinte az öröm.

szerintem a karòra jó ötlet, esetleg pénztárca? valami amit tud használni minden nap, szóval hasznos, nem porfogò.

emellé meg jöhet még valami romantikusabb dolog. esetleg valami amit szex közben tudtok használni..

. a sütit azért nem ajanlom, mert karácsonykor gondolom süt az anyukája is pár fajtát, tiéd lehet háttérbe kerülne ha elotte már napok óta sutiznek otthon , max venne udvariassagbol. én sütit inkább a többi alkalomkor vinnék (évforduló, valentinnap pl)

2015. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Élmény lehet egy olyan kedves emberrel élni, mint a 4-es válaszoló. Ekkora bunkónak nem vennék semmit...

"Én még nőként is utálok ilyen ajándékot kapni, férfiként valószínűleg körberöhögném, aki ilyet adna nekem!"

2015. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az óra jó, vegyél neki valami óraboltba ajándékutalványt. Vagy mozijegyet. Vagy koncertjegyet, amire mind a ketten el tudtok menni :-)
2015. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) tegnap elmentünk egy órabolt előtt és ott csorgott az egyik után :D pontosan tudom is hogy melyik, szóval valószínűleg az óra lesz
2015. nov. 21. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!