Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 2 éves kislánynak ajándékötlet...

2 éves kislánynak ajándékötletek? Kisgyermekes szülők segítségét kérném.

Figyelt kérdés
A szüleit csak akkor szeretném megkérdezni,ha semmi ötletem nem lesz. Sokkal okosabb,mint a kortársai szóval már régóta kapott nagyobbaknak való játékokat, mindene meg van.(beszélő játékoktól kezdve a játszótérig) Jó vagyok ajándékvásárlásban, de mivel nekem nincs gyerekem nem tudom,hogy mi az aminek ő örülne. Általában ruhákat szoktunk neki venni,amit most is fog kapni, de valami személyesebbet is szeretnék venni. Mik most a "felkapott" játékok? Az ilyen Monster High és társai nem érdeklik (hálisten' :D). És 465-dik babát se szeretném neki. Valami különleges ötlet?

2015. nov. 25. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a Monster High nem is 2 évesnek való.

Fa babaház+bútorok

Babakonyha

Babakocsi

Mesekönyv

Plüss póni, akár a beszélő változata

Sütibaba ami most megint visszajött, bár szerintem az sem 2 évesnek való

Gyurma, színező vagy ilyesmi kreatív szett

Építőjáték

2015. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezek közül már minden van, nem szeretnék felesleges dolgot.

Élményt mondjuk vennétek nekik? Ahová a szüleivel menne?

2015. nov. 25. 14:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha rendelnék egy mikulást manókkal?
2015. nov. 25. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha, az ilyen családos élmény ajándékok szerintem nagyon jók!

Ha nem akarsz túl drágát, akkor a feldoboxnál a fantázia kártya már 5000 Ft-ért kapható, de ha nem ilyen meglepkék-feldoboxot akarsz, akkor is van sok helyen ajándékutalvány, csak érdeklődni kell. Attól függ ugye, milyen értékben akarsz adni. És így az egész családnak is meg lesz az ajándék, ez plusz pont, ráadásul együtt szórakozhatnak, érezhetik jól magukat, ennél nincs jobb ajándék. Nekem sajna kimaradt... :(:( De ez nem ide tartozik.

2015. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen biztos voltam benne, hogy ezt fogod válaszolni, de hidd el nincs olyan gyerek akinek mindene megvan,mondom ezr tíz éves játékboltos tapasztalattal. Menj be egy jó játékboltba és nézz szét.

Az élményajándék jó, de ilyen picinek az mèg nem ajándék, perszr jól érezheti magát ha elviszed valahova.

A mikulást manókkal mindenképp egyezted a szülőkkel.

2015. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

szeletelhető gyümölcsök/zöldségek

könyv

játékhangszer

2015. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!