Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Apukámnak karácsonyi ajándéköt...

Apukámnak karácsonyi ajándékötletek? HELP! (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Idén a szüleimnek tökéletes ajándékot szeretnék adni karácsonyra, ami anyukámnak nem is túl nehéz, hiszen én is lány vagyok, viszont apukám ajándékával meggyűlik a bajom. Ugyan van néhány ötletem, de mint említettem a tökéletesre törekszem, így elkél a segítség.

Nem akarom túl személytelen dologgal meglepni őt, így leírok pár talán fontos dolgot apumról:

- imád horgászni

- csilit termeszt

- szereti a retro dolgokat

- fiatalon rocker volt

- szereti a motorokat


Ezen kívül ami tippek szempontjából fontos lehet még:

18 éven alatti vagyok, így semmilyen alkoholt nem vehetek, ha a boltokat is figyelembe vesszük, akkor csakis budapesti üzletek jöhetnek szóba


Előre is minden választ hálásan köszönök! :)



2014. nov. 26. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szerette a rockot gyerekkorában,akkor vegyél neki gy gitárt. Vagy ha nem akarsz gitárt venni,akkor vegyél neki egy olyan könyvet,amelyben különböző fajtájú motorok vannak. Vagy ha szeret horgászni,akkor pedig egy horgászos vagy halas könyvet.
2014. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vegyél egy egyszerű úszót, és tedd egyedivé. Motor, csili, retro... Valami kreatív dísszel, festéssel, ami nem húzza le. A színekkel is elszállhatsz, ez egy olyan ritka férfi holmi, aminek nem pasis a színe a láthatóság végett.

Ha tetszik az ötlet, figyelj rá, hogy fenn maradjon a vízen, és jól látható maradjon az elkészülte után is, így használni is tudja.

2014. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!