Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra milyen márkájú...

Karácsonyra milyen márkájú mechanikus órákat tudnátok ajánlani? A régi nagy óracégek pl. Omega még mindig megbízható?

Figyelt kérdés
Öcsémnek venném majd karácsonyra. Főleg az ilyen vintage jellegű cuccokat szereti. Rolexet ne ajánljatok max. 200ezeret tudnék rászánni.

2015. nov. 25. 15:54
 1/2 anonim válasza:

Az Omega talán a legismertebb a legjobbak között, a Doxa kicsit olcsóbb és hasonló minőségű. A Rolex jelenleg divat óra, ez a "trendi", mivel a jenkik is ezt veszik, roppant népszerű, szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül, egyáltalán nem javaslom.

Ha igazán különleges és hagyományos, kiváló minőségű órát akarsz venni, csakis a Longines!!! A legjobb svájci óra, pontos, megbízható, nem annyira drága, mint társai és nem utolsó sorban a legrégebbi manufakturák egyike.

2015. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia kösz a tippeket, körülnéztem eg kicsit és a Longines, Omega órákról le kellett mondanom. Sajnos pont azok modellek baromi drágák, amik szerintem tetszenének neki.

Találtam viszont nagyon szép tetszetős Marvin órákat, amik még beleférnének a keretbe. Ahogy nézem ez is egy nagyon régi svájci márka, lehet ez lesz belőle.

2015. dec. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!