Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek 1 meseszerető 22...

Mit vegyek 1 meseszerető 22 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mit találhatnék ki a barátnőmnek karácsonyra? Bögre, plüssük, pokróc van már meg kitaláltam, hogy csináltatok neki 1 pólót amilyet szeretne, amit nem vehet meg, mert csak gyerek méretben van.

Mivel lephetném meg, ha imádja a cuki/aranyos dolgokat?



2015. nov. 29. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mesekönyvet. Pilinszky meséi nem mind gyerekeknek szólnak, ahogy az Andersen mesék egy része sem. Sok hasonló író van még, nézz utána.
2015. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A póló és amit az első írt az jó ötlet.

Csak lazán kapcsolódik, de esetleg felnőtteknek való színezőt.

Nekem nagyon tetszik, de még mást nem láttam érte lelkesedni. Viszont én is szeretem a meséket, úgyhogy hátha. :)

2015. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.: Vicces, pont most fedeztük fel a felnőtt színezőket mi is a testvéremmel... a harminc felé közelítünk :D Nagyon jó kikapcsolódás, és tényleg meseszerűek általában.
2015. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló!


Nekem is felnőtt színezőt ajánlottak nemrég. A meséket is jobban szeretem mostanság - úgy látszik nemigen akarok "felnőni" valahogy. :D


Tudnátok Budapesten valamilyen üzletet vagy forgalmazót ajánlani - esetleg privátban?


Üdv: 41/N :)

2015. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ebayen rendeltem. Angolul keress rá (adult coloring books pl.) - a töredékéért megkapod, mint a boltban.
2015. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tescoban van felnőtt színező.

2-es voltam.

2015. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!