Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék 14 éves...

Karácsonyi ajándék 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresztlányom tizennégy éves, imád olvasni és valami nagylányos dologra vágyik. Sportol, de ahhoz már mindene meg van. Szereti a macskákat, irogatni is szeret, társasozni. Telefonja, játéka van, valami kis aranyos dolgot tudtok ajánlani? Sminkelni is szeret, de nem viszi túlzásba, tehát az is kiesett. Maradjak a ruha, cipő kombinációnál?

Esetleg ékszert, táskát vegyek neki? Várom az ötleteket, kérlek, segítsetek!



2015. okt. 26. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Sál-sapka-kesztyű szett?
2015. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jó ötlet :)

Ha van valakinek még ötlete, nyugodtan írjon!

2015. okt. 26. 18:20
 3/9 anonim válasza:

Teázik esetleg?

Én is szeretek olvasni és nálam nagyon kellemes párosítás a könyv+tea.

Vehetnél neki azt is. Van most azt hiszem a Pickwick-nek ilyen tea szettje, amiben többféle tea van és egy kis társas :) Igaz a gyerekeknek való készletből, de szerintem ugyan olyan finom :D A társas pedig gondolom nagyon kis egyszerű, de én valamiért így 17 évesen is vágyom rá nagyon.

Ez mellé (vagy egy sima teacsomag mellé) lehet venni bögrét és könyvet, sőt szerintem egy nagyon puha, szép mintás pléd is találó lenne és azt tényleg lehet használni.

Adhatsz még mindenféle ajakápolót, azokat a kezdő sminkelők is szeretik :)

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Lehetnek külön-külön nagyobb ajándék kiegészítői, de szerintem ezek együtt is nagyon jók lehetnek.

Remélem nem mondtam hülyeséget.

2015. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha szeret irogatni akkor egy kis notesz,vagy határidőnapló egy szebb tollal találó ajándék lehet.
2015. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a harmadik kérdező sem mondott hülyeséget, sőt! Szerintem nagyon találó az ötlet!

Még egyszer köszönöm! Ha van még ötletetek, írjatok, kérlek!

2015. okt. 27. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép pulóvert és nadrágot vagy csizmát biztos örülne neki.
2015. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostmár nagyjából van elképzelésem egy ajándékról. Ha esetleg még honlapokat tudtok mondani, azt hálásan köszönöm! :)
2015. okt. 28. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen honlapra gondolsz? Emag?
2015. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Es mi az elképzelés? Hátha tudunk még kiegészítő ötleteket adni😀 Nekem amúgy a pléd és a teacucc tetszett!
2015. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!