Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén mit ajándékoztok karácson...

Idén mit ajándékoztok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék gyűjteni én valami saját kezüleg készített dologra gondoltam van valami ötletetek? :)

2015. nov. 30. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mézeskalácsot csinálok, veszek egy szép fémdobozkát (IKEA), azt megpakolom és ennyi. :) Nálunk jelképes ajándékok vannak mindig. Mennyi kiadástól és idegességtől megkíméljük magunkat. Úgyis meg van mindenkinek mindene.
2015. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 Van egy csomó cookie-in-a-jar recept is. Egyszer csináltam valami diós-áfonyásat, állítólag nagyon finom volt.


Nem vagyok kreatív, idén reszelt tésztát kapnak, pont, mint tavaly. Lassan egy éve hallgatom, hogy milyen finom, meg milyen jó, hogy volt otthon, hogy mit készítettek belőle legutóbb és hogy ugye kapnak még. Jól szellőző, hűvös, pormentes helyen (pl. konyharuhába csavarva a kamrapolcon) ugyanúgy eláll, mint a bolti. Tavaly kaptak hozzá névre szóló, hímzett pamutszütyőt is.


Aki nem eheti a reszelt tésztát, az kap gyöngybigyót. Karácsonyfadíszhez most szerintem nem lesz humorom, inkább kabala, pendrive v. telefondísz állatkát csinálok.

2015. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SK bonbont, és képeslapot hozzá
2015. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!