Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kapjon a lányunk karácsonyra?

Mit kapjon a lányunk karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vészesen közeleg a karácsony, de még halvány lila dunsztom sincs,hogy mit kapjon a lányunk, ami azért nem nagyon drága, de van értelme.

A lányunk nagyon szeret a babáiról gondoskodni ( bilizteti, eteti,itatja őket), szeret énekelni és rajzolni,alkotni, viszont egyedül nem igazán játszik. Fejlesztő játékok nem igazán kötik le, bár a bölcsiben ez kicsit változott,mások kedvéért játszik olyat is. Fiús játékok iránt nem érdeklődik.

Két éves, és tanácstalan vagyok.

Ha valakinek van valami jó tanácsa, ötlete, szívesen fogadom.

Köszönöm.



2015. dec. 1. 21:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha ténleg szeret rajzolni akkor valami zsírkrétát vagy filcet vagy színes ceruzát .Ha éneklés akkor esetleg valami mondókás könyv vagy műanyag mikrofon . Most csak ennyi jutott eszembe de remélem segíthettem
2015. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
babához egy babkocsi? vagy kis bölcső? nem tudom mit jelent neked a "nem túl drága" mert konyhát is lehet venni már 6-7000 ft körül azzal meg nagyon szeretnek már ennyi idősen játszani :) vagy kérdezd meg a bölcsis gondozónénijét mivel szeret ott játszani, ők mit ajánlanának :)
2015. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!