Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék barátnőm családjá...

Mit adhatnék barátnőm családjának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nos, hát ez az első ilyen ajándékozás dolog és üres kézzel még sem szeretnék beállítani...

Szerintetek mit vihetnék? Apukájának egy bort egy csokival? Anyukájának valami deszertet egy angyalka dísszel? Viszont a tesóknál már meg vagyok lőve... Legalábbis a fiú tesójánál, 14 éves gépmániás... :D

A kislánynak meg valami karkötős dolgot szeretnék vagy nem tudom, bármilyen ötletet elfogadok... :)



2015. dec. 2. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


PenDrive

[link]


Egér

[link]

2015. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért nem beszéled meg barátnőddel és ajándékoztok közösen? Szerintem úgy egyszerűbb és pénztárca kímélőbb is. Ráadásul így esélyesebb, hogy tényleg valami olyat adtok aminek örülnek/hasznosnak tartanak is.

De ez csak magán vélemény. Ha nem együtt ajándékoztok, akkor is megkérdezheted amúgy barátnődet, hogy a családja mit szeret. (apróságokat)

2015. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!