Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeretem a sportot,amerikaval kapcsolatos dolgokat xD es nagyon nyitott vagyok mas dolgok irant. De sajnos nem tudom hogy mit kerjek. Mindenem megvan es semmi klassz dolgot nem talaltam amit kerhetnek. Telefontokot kerek de anyuek azt mondtak hogy ez keves es nem tudom hogy mit ketjek. Ruhaim van eleg. Csizmat majd maskor kapok anyuek szerint. (Gondolom nevnapomra) ja es lany vagyok. Elektronikai kutyuket sem szeretnek. Ennyi amit el tudtam mondani magamrol evvel kapcsolatban. Bocsi a helyesirasi hibakert es az ekezetnelkuli iras miatt. :)

2015. dec. 8. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Dollárt.
2015. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
😂 igaz es jogos xD
2015. dec. 8. 19:13
 3/6 anonim válasza:
bort
2015. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oke vicces stb.de normalis valaszojat kerek
2015. dec. 8. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Vibrátort.


Jó, jó nyugi kerüld el a piros kezet, csak egy vicc volt :DD


Kérjél ruhákat, az a lányokat érdekelni szokta. Esetleg kiegészítőt a telefonhoz.

2015. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már pár kérdéshez odaírtam ezzel kapcsolatos válasszaimat,úgy hogy belinkelem :

http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__7402370-13..

Én a 7. válasszoló vagyok :)

2015. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!