Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok.Szoktunk találkozgatni meg egész jól kijövünk egymással.Gondoltam mivel legközelebb úgyis karácsony körül talizunk ezért veszek neki valami ajándékot.Abban szeretnék segítséget kérni tőletek,hogy mit vegyek neki.Én a hógömbön gondolkodtam de még nem biztos,hogy azt veszek neki.Ha esetleg van valami jó ötletetek,hogy mit adhatnék neki akkor kérlek titeket írjátok le.Előre is köszi.Amúgy a lány 17 éves,ha ez számít valamit.Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett.
2015. dec. 8. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Jó lenne ismerni az alap infókat róla:/ Én például tudnék örülni egy kézzel készített személyesebb jellegű ajándéknak is, egy könyvnek vagy egy szép sálnak meg csokinak.. Minden lány más. Ja és a hógömb is jó ötlet, valami aranyos nekem is tetszene.
2015. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet a hógömb de sokkal személyesebb ha te csinálod és írj hozzá egy jó kis üzenetet. Ha nem tudod hogyan kell hógömböt csinálni vagy nem tudod milyen üzenetet írj(ha egyáltalán tetszik ez az ötlet) akkor írj priviben és segítek.
2015. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hógömb nagyon jó ötlet. Én is nagy szerelmese vagyok ezeknek :)

Viszont nehéz szépet találni, vagyis én legtöbbször gagyit látok a boltokban. Úgyhogy érdemes körültekintően választani egy igényesebb fajtát (nem drágára gondolok, csak igényesre).

A házi hógömb készítésnek eddig még szép példáját sose láttam, pedig szerettem volna én is csinálni, de eltántorít, hogy ennyi rossz tapasztalat van vele.

De hátha neked sikerül :)

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!