Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra az...

Mit vegyek karácsonyra az osztályfőnökömnek (nő)?

Figyelt kérdés
Idén őt húztam és szeretnék valami maradandó ajándékot venni ugyani az idén 8.os vagyok és elballagunk. Szerintetek mit vegyek?? Előre is köszönöm.

2015. dec. 9. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
montázsvideó az osztály életéről+csoki
2015. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy szép karácsonyfadíszt, mert azt minden évben fel tudja tenni a fára, így maradandó lesz. Esetleg mécsestartó, csoki, szépen bekeretezett osztálykèp?
2015. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hímzett kis terítő, csoki, toll, tolltartó, könyv, karkötő, karóra, kisnaptár, szaloncukor, kulcstartó, illatos gyertya, szarvasos gyertyatartó, notesz, hűtőmágnes, bölcsességes tábla, tanáros feliratú bögre, parfüm, pendrájv, ásványizé szerencsekő, neszeszer, mézeskalács, saját rajz
2015. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a sok csetreszt kerüld, gondolom, ezer porfogója van otthon, adj neki csokit, ballagáskor úgyis kap maradandót az osztálytól
2015. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaizokat. :)
2015. dec. 13. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!