Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek készüljek valami...

Szerintetek készüljek valami ajándékkal a családtagoknak vagy inkább ne? Nem tudom hogy kéne viselkednem. Nagyon izgulok

Figyelt kérdés
karácsony előtt a barátom szülei meghívtak hogy én is menjek el velük forraltborozni, beszélgetni ahogy ők szinte minden évben szoktak.. ismerem már a szüleit de csak pár szót beszéltem velük, és most ott lesz még a barátom nővére és bátyja is... ez lesz az első közös karácsonyom a barátommal és még neki se vettem ajándékot, nem is tudom hogy vegyek e mert nem nagyon szereti a meglepetéseket, a szüleinek is mindig megmondja mit szeretne kapni... a másik problémám meg az, hogy esetleg ha a szülők adnak nekem valami apróságot én meg nem viszonzom az hihetetlenül ciki. Nem tudom mire számítsak de izgulok nagyon
2015. dec. 13. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Vegyél egy kis doboz de drága bonbont, ami elfér a táskádban, de mégis látszik, hogy költöttél rá. És ha kapsz valamit, add oda, ha nem, akkor majd a barátod megkapja karira :D Tudom hogy gáz meg gyerekes, de nekem ez a módszerem erre, ha nem tudom, hogy kapok-e ajándékot. Kis méretű csoki/bonbon, ami árban okés (szülőknek drágább, havaroknak húsvétra elég a mini csokinyúl/tojás is, stb..), és ha úgy hozza a helyzet (kapok ajándékot, húsvét hétfő esti házibulin meg akarnak locsolni stb), akkor odaadom, amúgy meg megnasizom én / odaadom másnak, ha drága volt.
2015. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!