Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tesztek és mit esztek...

Gerti1 kérdése:

Mit tesztek és mit esztek Karácsonykor? Végeztek-e önkéntes munkát a hontalanok, kisnyugdíjasok ünnepéért?

Figyelt kérdés
conkrétan: vidáman pihensz, vagy elutazol,vagy családod körében várod az ajándékodat!Eszedbe jut,hogy hány gyermek és öreg, beteg MAGYAR áll sorban egy tál meleg ételért????

#éhezés #vásárlási őrület #hideg "otthonok"
2015. dec. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Az sosem érdekelt, hogy hány MAGYAR éhezik vagy fázik karácsonykor is.

Igen, elutazom és a tágabb értelemben vett családommal töltöm az ünnepeket. Sose vártam el ajándékot, az ajándék kapás nem érdekel.

Cipősdoboz akcióban szoktam részt venni, az élelmiszerbaknak is szoktam vásárolni, idén láttam, hogy lehet hajléktalanoknak is "cipősbozt" összerakni.

2015. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi vásároltunk tartós élelmiszert a rászorulóknak. A boltban kaptuk a szórólapot és rögtön kifelé menet oda is tudtuk adni az önkénteseknek. De dobok aprót is mindig a gyűjtődobozokba, ha van nálam.

Mi sem állunk jól anyagilag, de a lehetőségeinkhez mérten segítünk. Az ajándékokra fordítható összeg nagyobb részét a szeretteimre költöm. Mindenki csak apróságokat kap, de mindig készítek is mellé valamit saját kezűleg. Igyekszem olyat venni, aminek tényleg örül az illető és nem csak letudni az ajándékozást valamivel.

2015. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
A magadfajta reakcióhajhász bűntudatkeltők miatt nem veszek részt jótékonyságban, ezek az emberek egyszerűen rászívódnak erre a témára.
2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül a szobamban vagyok meg a palyan futok,ugyanazt,mint máskor keves puffasztott kukoricat meg kavet.
2015. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthon vagyok,jókat eszek,és pont leszarom a többi magyart.
2019. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!