Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazni olcsón hogy lehetne?...

Utazni olcsón hogy lehetne? Önkéntes munkát vállalni, családként lehetne e külföldön?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne utazni, szeretek, szeretnék többet mutatni a világból, Európából a gyerekeimnek. Hogy találhatnék olcsón szállásokat? Nem tipikus nyaralásos utazásokra gondolok.Létezhet olyan forma akár hogy mondjuk 2 hét önkéntességet vállal az ember családként egy farmon, vagy valamilyen természetvédelmi tevékenységbe bekapcsolódni, és így utazni, tapasztalni?

2015. dec. 1. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Olyan létezik, hogy leírod az elgondolásodat, ki vagy milyen utazást szeretnél összeállítani magadnak, és elmeséled, miért lenne jó az másoknak, hogy a te idióta ötletedet támogassák. Mert például te lennél az első, aki egy lábon ugrálná végig Ázsiát, vagy még soha nem túrázta végig senki úgy Spanyolországot, hogy minden faluba betérve sonkát kóstoljon. Megírod mennyi pénz kell hozzá, és reménykedsz.


Unatkozó támogatók mindenütt vannak. Pár embernek már sikerült így pénzt kerítenie.

Ha ez nem megy, még mindig megtanulhatsz eszperantóul, mert a többségük széplelkű tisztességes ember. Külön hálózatuk van, amin belül szállást kaphatsz pár napra.

2015. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ó igazán mókás a válaszod. Értem persze, álmodozni szabad, de csak játsziból.

A válaszod első fele, akár hasznos is lehet. Nincs véletlen blogod? Olvasnám! :)

2015. dec. 1. 15:21
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja, az eszperantósra értettem egyébként, tényleg jó fejek, és állítólag az országuk is meseszép.

(de én tényleg szeretném bejárni Európát, és azon belül is nagyon nagyon hiányzik Edinburgh..)

2015. dec. 1. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
couchsurfing
2015. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A couchsurfingel az a baj, hogy 3emberre elég ritkán adnak szállást. Workawayal próbálkozhatsz még, ott szállást és ételt biztosítanak de így is necces,mert a gyerekekre vigyázni és dolgozni nem lehet egyszerre.
2015. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyat tudnék elképzelni, hogy mondjuk farm és állatok vagy növényekhez kapcsolódó munka, vagy tényleg valami környezetvédelem, természetvédelem dolog. Bár lenne ilyen..
2015. dec. 1. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek? Mert kicsikkel nem hiszem, hogy fogadnának önkéntes munkára.
2015. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A legkisebb 8 éves. Én sem hiszem, csak reménykedem, és keresgélek.. hátha van olyan, amiről még nem tudok..
2015. dec. 1. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért meg lehet próbálni pl helpxen vagy couchsurfingen. Ha van kocsi meg kemping felszerelés, szerintem sokan megengednék, hogy a kertben/farmon, felverjetek egy sátrat, egy minimális segítségért cserébe. Mert ahogy én tapasztaltam, a legtöbb hostnak nincs kapacitása 3 főt elszállásolni.
2015. dec. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Lehet, hogy már te is rátaláltál, de én a wwoof -ot ismerem. "Farmos" téma. :)

Annak keretében van, ahol családokat is fogadnak. Utazást te fizeted, szállást, étkezést a fogadók biztosítják


[link]

2016. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!